Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 8:00 - 17:00)

Stroje

Nevíte si s něčím rady?

Hsport rád zodpoví jakékoliv vaše dotazy spojené s doplňky výživy, činkami, posilovacími stroji, měřiči tepové frekvence apod. Neváhejte a ptejte se!

*) Povinné údaje

#874 25. 12. 2011 Polohování

Matěj: Dobrý den, chci se zeptat zda je možné polohovat lavici i dále než jen do vodorovné polohy tj. do záporných úhlů, například na provádění tlaků s jednoručními čínkami hlavou dolů tj. sklon 30 stupňů dolů.
Dotaz k produktu: Posilovací lavice Arsenal SB002

Hsport

Dobrý den, lavici je možné uvést i do polohy v záporném úhlu, úhel činí zhruba 20 stuňů.

#864 8. 12. 2011 bremshey sprinter control

KYR MARTIN: Dobrý den,
uvádíte, že počítač tohoto trenažeru měří mimo
jiné i vzdalenost a rychlost,prosím sdělte mi,
zda je tomu skutečně tak.Děkuji.
Dotaz k produktu: Cyklotrenažer Bremshey SPRINTER CONTROL

Hsport

Dobrý den, podle údajů výrobce počítač měří RPM (otáčky za minutu), čas a tepovou frekvenci. Vzdálenost a rychlost tedy pravděpodobně neměří. Za uvedené nejasnosti se omlouváme.

#854 30. 11. 2011 protiskluz

Tereza Novotná: Dobrý den, má tento pás protiskluzový povrch? Jaké má odpružení pro ochranu kloubů? Je vhodný pro běžné domácí, ale každodenní použití 2 lidí?
Děkuji za odpověď T. N.
Dotaz k produktu: Běžecký trenažer Hammer Life Runner LR 12

Hsport

Dobrý den, běžecký trenažer má klasický pás, jaký se využívá u všech trenažérů tohoto typu. Zda ho lze nazývat "prosiskluzovým" si nejsem jistý, ale v zásadě se jeho povrch nijak neliší od pásů použitých ve strojích za 30 nebo 50 tisíc korun. V tomto jsou všechny trenažéry stejné. Co se týče odpružení, tento stroj nabízí tzv. super-soft povrch, který tlumí nárazy chodidel, nicméně u běžeckých trenažérů se doporučuje používat měkké běžecké boty, jako se užívají při běhu na silnici.

#842 18. 11. 2011 Insportline Atlanta vs Kettler Satura M EXT

Lenka Bártová: Dobrý den,
ráda bych si pořídila crossový trenažér, ale potřebovala bych poradit, jaký typ. Využíval by se cca hodinu až dvě denně osobami 165/77 a 190/100. Zaujal mne insportline Atlanta, insportline Caracas a pak mám možnost zakoupit Kettler Satura M EXT, ale již použitý. Nevím, jaký by byl nejvodnější. Můžete mi prosím poradit. Předem děkuji za odpověď.
Dotaz k produktu: Crossový trenažer Kettler Unix EX, Eliptický trenažer inSPORTline - ATLANTA-ergometr

Hsport

Dobrý den. Co se týče Kettleru Satura M Ext, záleží především na tom, jak dlouho a kým byl užíván. Pokud sloužil v domácnosti jednomu či dvěma lidem, dalo by se říci, že bude pravděpodobně v pořádku (nicméně je zapotřebí zkontrolovat, zda někde něco nevrže, neklepe, atp). Pokud se však jedná o vyřazený stroj z nějakého fitness centra, obloukem bych se mu vyhnul. Vaše hlavní nevýhoda tkví v tom, že mezi osobami využívajícími zakoupený stroj bude velký výškový rozdíl. Zatímco pro osobu o výšce 165 cm bych doporučil stroj s délkou kroku cca 35 cm, u 190 cm člověka by délka kroku měla činit klidně i 50 cm. Satura M Ext má délku kroku 48 cm, takže je zapotřebí zkusit, jak se na něm budete cítit. Je možné, že Vám bude vyhovovat. Insportline Atlanta má nastavitelnou délku kroku (30-42cm), takže by měl vyhovovat Vám oběma. Insportline Caracas má naproti tomu pevně stanovenou délku kroku na optimální délce 39 cm, čímž se hodí téměř pro všechny.

#837 11. 11. 2011 jak spravně cvičit

Kosková Lada: Dobrý den zakoupili jsme si Elliptical INSPORTLINE - MADISON-ergometr
a chtěla bych se zeptat jak správně na něm mám cvičit, abych zhubla. ještě se v těch funkcích neorientuji , takže bych uvítala pomoc. Děkuji s pozdravem Kosková
Dotaz k produktu: Elliptical INSPORTLINE - MADISON-ergometr

Hsport

Dobrý den, doporučuji si na internetu najít výpočet optimální tepové frekvence pro spalování tuků a cvičit obden, pokaždé alespoň půl hodiny s tím, že se budete pohybovat v optimálním rozmezí tepu.

#834 31. 10. 2011 tanita bc1000 - manual

Adela Sedláková: Dobry den, zakupili sme u vas vahu Tanita BC1000 a mame problem najst manual v cestine. V programe je len v anglickom jazyku. V anglictine sice komunikujeme ale pri danom rozsahu informacii ho nutne potrebujeme aj v nasom jazyku

Dakujeme za odpoved
A.Sedlakova

Hsport

Dobrý den, posílám Vám podrobný návod v češtině.

#781 19. 9. 2011 rotoped ketler golf M

Křenek Josef: Dobrý den. Chtěl bych poprosit o informaci. Chci koupit pro manželku, která je po operaci kolena (menisku) rotoped. Po prozkoumání Vaší nabídky se mi nejvíce zamlouvá KETLER GOLF M. Na Vaší nabídce máte velmi podrobný popis, v němž zmiňujete mimo jiné í minimální a max. výšku sedla k pedálům (což u jiných prodejců většinou nebývá).Manželka měří 158 cm a nevím, zda uváděných min. 73 cm pro ni bude dostačující.Já měřím o trošku více (165cm), seděl jsem na rotopedu GIRO M, kde min. výška je 68 cm a sedlo bylo o jeden stupeň výše - pro mně optimální. Dnes byla manželka na rehabilitaci, kde ji nechali vyzkoušet rotoped zn. TUNTURI-sedlo na doraz na min.-a sotva dosáhla na pedál. Bylo to trápení. I když se nám nejvíce libí KETLER GOLF M, prosím poraďte nám, jestli je pro moji ženu tento stroj skutečně vhodný. Také vzdálenost mezi sedlem a řídítky mi přijde pro poněkud robustnější postavu (až do 150 kg, jak je uváděno). Jěště jeden dotaz k dizajnu: na obrázcích máte zobrazeny různe modifikace. Celkový pohled na stroj je krásně světlý (krom sedla a řídítek). V detailech je ale na př. držák sedla tmavý, ollišný display a při celkovém pohledu je hlavní tělo zobrazeno s otvory pro spojovací šrouby a v jiném pohledu zase bez těchto otvorů. je prosím několik verzí KETLER GOLF M ? (Nám by se líbil celý světlý). Vellice se omlouvám za příliš obsáhlý dotaz. Děkuji za možnou odpověď a radu. Křenek J.
Dotaz k produktu: Magnetický rotoped KETTLER - GOLF M

Hsport

Dobrý den. Kettler Golf M spadá mezi robustnější stroje, kterým odpovídá i svými rozměry. Takto na dálku je nemožné určit, zda je minimální vhodná výška cvičícího 150 nebo 160cm, záleží také hodně na délce nohou oproti celému tělu. V každém případě se jedná o stroj větší, tudíž bych raději nic neriskoval a nechal osobu, pro kterou je určen, aby si ho pro jistotu před zakoupením vyzkoušela. K druhé části Vaší otázky - fotografie s detaily jsou pro typy Golf a Polo stejné, protože se v zásadě od sebe příliš neliší. Proto nejsou naprosto totožné s hlavní fotografií. Platí tedy, že držák sedla by měl být světlý. Otvory pro šrouby jsou tuším pouze z jedné strany stroje (tím si však nejsem 100% jist). Displej se mi zdá být stejný na obou fotografiích, nicméně platí, že hlavní fotografie s celým strojem je platná.

#764 13. 9. 2011 pohon

Klouček Dušan: Dobry den.
Chci se zeptat zda je tento pas pohanen motorem?
Dotaz k produktu: Běžecký trenažer HAMMER - WALKRUNNER 1000

Hsport

Dobrý den, tento běžecký pás je bezmotorový.

#749 29. 8. 2011 Poptávka

Hana Vrábelová: Dobrý den,měla bych zájem o zakoupení AKČNÍHO SETU BC 1000 + ANT USB + GMON 1000 PRO,DISPLEJ D-1000,KOMPATIBILNÍ s hodinkami + přenosná taška.Prosím o cenovou nabídku na kompletní vybavení VÁHY TANITA BC 1000. Děkuji Vrábelová
Dotaz k produktu: Set - tělesný analyzátor Tanita BC-1000 + ANT STICK + SOFTWARE GMON 1000 PRO

Hsport

Dobrý den, v této chvíli je v nabídce pouze Set TANITA BC-1000 + ANT STICK + SOFTWARE GMON 1000 PRO. Cena je v eshopu stanovena. Verze s taškou není v této chvíli k dispozici.

#746 28. 8. 2011 Běžecký trenažer HAMMER - WALKRUNNER 1000

Alena: Zajímalo by mne, zda trenažer je bezmotoru. Pohbuje se pouze vlastním pohybem nohou a zda je možnost si ho vyzkoušet v prodejně. Děkuji.
Dotaz k produktu: Běžecký trenažer HAMMER - WALKRUNNER 1000

Hsport

Dobrý den, tento běžecký pás je bez motoru. V tuto chvíli není bohužel vystaven v žádné z našich prodejen.

«« předchozí 1 2 3 8 9 10 11 12 16 17 18 další »»