Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 8:00 - 17:00)

Suplementace

Nevíte si s něčím rady?

Hsport rád zodpoví jakékoliv vaše dotazy spojené s doplňky výživy, činkami, posilovacími stroji, měřiči tepové frekvence apod. Neváhejte a ptejte se!

*) Povinné údaje

#873 23. 12. 2011 Strava při nemoci

Hutla: Dobrý den!
Zaujala mě Osobní digitální váha TANITA - BC 601 + software GMON. Rád bych to využil k úpravě stravy těžce nemocného člověka. Jsou v programu odkazy, nebo doporučení i na stravu přirozenou - vařenou, syrovou zeleninu, šťávy a pod?

Děkuji
Dotaz k produktu: Set - osobní digitální váha Tanita BC 601 + software GMON

Hsport

Dobrý den, nic takového v programu bohužel není.

#838 17. 11. 2011 Růst u žen - GHS Aminostar

Lada Lovotná: Dobrý den,

je možné aby tento přípravek měl vliv na růst do výšky, v případě neuzavřených růstových chrupavek?
A měl by nějaké vedlejší účinky uživání u žen - např.přílišná maskulanizace, nárust sval. homoty, testosteronu atp.

Děkuji za odpověď
Dotaz k produktu: Aminostar SRH 100 cps

Hsport

Dobrý den, na výšku člověka má nejsilnější vliv především genetika. Užívání GHS sice stimuluje produkci růstového hormonu, ale v konečném důsledku nebude mít prakticky žádný vliv na výšku člověka. Přílišného nárůstu svalů se není třeba obávat, jedná se pouze o doplněk stravy.

#811 12. 10. 2011 suplementace v pubertě

Pavel: Rád bych slyšel názor odborníka na suplementaci dětí (plavců) ve věku 12-14 let. Zatížení 3-4hodiny denně (plavání 2,5hod., ostatní kondiční posilování, běh, strečink). Jedná se o reprezentační výběr mladších juniorů.

Hsport

Dobrý den. U suplementace dětí je třeba mít se na pozoru, protože ne všechny doplňky pro ně jsou vhodné. Nicméně lidské tělo dostává v tomto věku zabrat a pokud přičteme pravidelné tréninky, máme tu pádný důvod pro to, začít zvažovat, jakou suplementací bychom tělu poskytli ty živiny, které nezbytně potřebuje ke správnému vývoji. První věcí, kterou bych doporučil, jsou iontové nápoje. Jedná se o nápoje s vysokým obsahem minerálních látek (obsahují především vápník a hořčík). Díky pravidelnému užívání iontových nápojů budete mít jistotu, že děti nebudou trpět řídnutím kostí či jinými problémy v období růstu. Dalšími doporučenými suplementy mohou být Gainery či proteiny - jedná se o koktejly obsahující bílkoviny (nebo sacharidy). Sportovci jimi doplňují živiny přijaté v jídle. Doplňují tak energii i základní stavební jednotky svalů. Závěrem lze doporučit ještě větvené aminokyseliny BCAA. Jejich používání výrazně urychluje regeneraci, takže je člověk schopen trénovat častěji, než kdyby jich neužíval.

#809 11. 10. 2011 Dotaz

jakub: Dobrý den jaký supplement doporučujete pro nabrání svalové hmoty a jak spálit tuky na břiše jestli je nějaký supplement který to dokáže ale zase aby nespaloval svalovou hmotu zároveň z břichem děkuji za odpověď
Dotaz k produktu: Posilovač břicha Tunturi Power Roller

Hsport

Dobrý den, toto je velmi široká otázka a popravdě na ni nedokážu vymyslet zcela uspokojivou odpověď. Co se spalování tuků týče, lidské tělo neumí pálit tuky pouze v určitých oblastech (např. pouze na břiše) - je zapotřebí shodit celkově tuky, z celého těla. Je potom poměrně obtížné shazovat pouze na tucích a nepálit zároveň svalovou hmotu, neboť pro lidské tělo je pálení svaloviny snažší proces a proto je svalová hmota často první, co při drastických dietách mizí. Pokud máte zájem na tom, abyste shazoval opravdu pouze podkožní tuk, doporučuji pravidelnou stravu (každé 3 hodiny jídlo) plus při cvičení užívat aminokyseliny BCAA - jejich hlavní plus je v tom, že dokáží ochránit svalovou hmotu při dietách a dlouhotrvajících tréninzích. Pokud budete užívat BCAA a dodržovat pravidelnou stravu, je potom jedno, jaký spalovač tuků zvolíte, o svalovou hmotu byste přijít neměl.

#808 10. 10. 2011 dna

chenicek: Jáký protein je možní konzumovat při začínajících problémech s dnou.
Dotaz k produktu: Prom-in Essential Pure CFM 80 2250 g

Hsport

Dobrý den. O tomto se raději poraďte se svým lékařem. Mám za to, že Dna je spojována s vysokými hodnotami kyseliny močové v krvi a nejsem si zcela jist, zda je dovoleno v takovém stavu přijímat vysoké množství bílkovin. V každém případě lze doporučit omega 3 mastné kyseliny a vitamín C.

#806 7. 10. 2011 koupě o víkendu

ondra: zdravím, mam dotaz zda by šlo koupit některe vyrobky osobně a to zitra :-) díky moc za Vaši rychlou odpověd :-)
Dotaz k produktu: Aminostar Anabolic Booster 180cps + Nitric Oxid 120cps ZDARMA

Hsport

Dobrý den, omlouvám se za prodlení v odpovědi způsobené chřipkovou epidemií. Naše kamenné prodejny jsou otevřeny bohužel pouze ve všední dny.

#802 2. 10. 2011 Protein

Martin Sotona: Dobrý den, přemýšlím jaký protein si koupit. Posiluji už přes půl roku takže už bych se zařadil mezi "pokročilejší" než mezi začátečníky a chci aby mé tělo rostlo (- samozřejmě myšleno svaly). Vážím 75 kg takže něco s menším obsahem sacharidů a tuků, čistě protein. Přemýšlel jsem nad koupi MVP Nutrition PRO WHEY 5lb (2,27kg) je to dobrá volba ? Děkuji za odpověd a případnou radu a postřehy.
Dotaz k produktu: All The Whey Protein Blend 2270g

Hsport

Dobrý den, MVP je dobrou volbou. Pokud hledáte kvalitní protein, zaměřte se na ty s obsahem 75% bílkovin a výše. Čím čistší je totiž proteinový koncentrát, tím ze zvyšuje využitelnost lidským tělem. Zároveň je možné takto kvalitní protein dávkovat v menším množství, takže ho i ubývá pomaleji. Osobně bych se rozhodoval mezi proteinem od společnosti Dymatize (Elite whey protein) a Champion Nutrition - Whey protein stack. Oba nabídnou 80% bílkovin a jsou za rozumnou cenu.

#798 25. 9. 2011 Pomoc vybrat vhodný spalovač tuku

Jan Burik: V současné době mám velké množství tréninku spojeného s hraním amerického fotbalu. To znamená 2x týdně trénink ve výstroji, 4x týdně posilovna a 1x atletický trénink. K tomu využívám řadu doplňků výživy souvysející hlavně s přibráním svalové hmoty. I přesto, že mám relativně dost pohybu nedaří se mi dostatečně rychle srážet tuky, proto bych Vás chtěl požádat o radu s použitím vhodného spalovače. Který by urychlil spalování tuků a přitom neohrozil nabýrání svalové hmoty. Děkuji za odpověď.
Dotaz k produktu: PROM-IN L-Carnitine 240cps

Hsport

Dobrý den. Zásadní problém vnímám v tom, že se snažíte budovat svalovou hmotu a hubnout zároveň. Lidské tělo nedokáže tyto dvě věci zkombinovat, a proto se např. v kulturistice rozlišuje tzv. objemovka, kde se budují svaly i za cenu přibírání malého množství tuku, a rýsovací období, kde se zase spalují tuky i za cenu malé ztráty svalové hmoty. Proto bych Vám doporučil nejprve se věnovat shození přebytečného tuku a až potom se snažit nabrat svalovou hmotu. Jelikož máte pohybu dostatek, zařaďte nejprve čistý L-Carnitin (bez žádných dalších látek). Pokud by spalování tuků neprobíhalo tak rychle, jak jste si představoval, mohl byste časem zauvažovat nad nějakým termogenním spalovačem. Osobně si však myslím, že nebude ani potřeba.

#775 17. 9. 2011 dotaz

Iryna: Dobrý den, chci se zeptat zda je nějaký rozdíl u barevných kombinací u Kinesiologických tejpů. Potřebovala bych ho pro syna na chodidla, na rehabilitaci nám ho doporučili na ploché nohy, jen nevím jaké barevné provedení zvolit. Děkuji za odpověd
Dotaz k produktu: Kinesiologický tejp Temtex - Tourmaline 5 cm x 5 m

Hsport

Dobrý den. Kinesiologické tejpy se vyrábí v Japonsku a jejich použití se podle jejich tradice řídí určitými pravidly. Jedním z nich je právě výběr barev. Každá barva by měla vyjadřovat jinou vlastnost tejpů (hojivé, uklidňující, atd). Nicméně mezi místními odborníky panuje shoda, že se jedná spíše o placebo efekt a barvy se tedy víbírají podle toho, které se danému zákazníkovi líbí.

#765 13. 9. 2011 dávkování

David: Chtěl bych se zeptat, jestli se BCAA bere aji když se neposiluje.děkuji
Dotaz k produktu: Aminostar BCAA Extreme Pure - crystallicly pure 300cps

Hsport

Dobrý den, BCAA se dávkují pouze před, případně po výkonu. V netréninkové dny se neužívají.

«« předchozí 1 2 3 9 10 11 12 13 18 19 20 další »»