suplementace v pubertě

#811 12. 10. 2011

Pavel: Rád bych slyšel názor odborníka na suplementaci dětí (plavců) ve věku 12-14 let. Zatížení 3-4hodiny denně (plavání 2,5hod., ostatní kondiční posilování, běh, strečink). Jedná se o reprezentační výběr mladších juniorů.

Hsport

Dobrý den. U suplementace dětí je třeba mít se na pozoru, protože ne všechny doplňky pro ně jsou vhodné. Nicméně lidské tělo dostává v tomto věku zabrat a pokud přičteme pravidelné tréninky, máme tu pádný důvod pro to, začít zvažovat, jakou suplementací bychom tělu poskytli ty živiny, které nezbytně potřebuje ke správnému vývoji. První věcí, kterou bych doporučil, jsou iontové nápoje. Jedná se o nápoje s vysokým obsahem minerálních látek (obsahují především vápník a hořčík). Díky pravidelnému užívání iontových nápojů budete mít jistotu, že děti nebudou trpět řídnutím kostí či jinými problémy v období růstu. Dalšími doporučenými suplementy mohou být Gainery či proteiny - jedná se o koktejly obsahující bílkoviny (nebo sacharidy). Sportovci jimi doplňují živiny přijaté v jídle. Doplňují tak energii i základní stavební jednotky svalů. Závěrem lze doporučit ještě větvené aminokyseliny BCAA. Jejich používání výrazně urychluje regeneraci, takže je člověk schopen trénovat častěji, než kdyby jich neužíval.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

7. 11. 2018, 17:33anonym

  • slušné jednání

Hodnocení:

5. 11. 2018, 12:25anonym

  • Skvělá a příjemná komunikace

Hodnocení:

1. 11. 2018, 18:28anonym

vse v poradku a prislo to hned

Hodnocení:

25. 10. 2018, 21:47anonym

  • Dobrá cena
  • Možnost Zásilkovny
  • Přehlednost webových stránek
  • Skvělá komunikace.. Poradili s nákupem.. Info o výrobku
  • Neskutečná rychlost vyřízení objednávky
  • Žádná negativa
Obchod doporučuji! Potřebovala jsem s něčím poradit ohledně objednávky a pán po telefonu byl velmi milý, vstřícný, ochotný..Poradil a současně byl pořád tak milý i přesto, že jsem se ptala na případné vrácení výrobku, pokud by neseděl.. Velká ochota vyjít vstříc! Děkuji, velmi profesionální jednání!

Hodnocení: