Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

O nás

Firma Ing. Martin Huněk – Hsport byla založena již v roce 1992 (na jejím základě pak v roce 1997 byla založena firma Hsport spol. s r.o.). Od svého vzniku se jako první v celé republice zaměřila na velkoobchodní činnost v oblasti sportovní výživy a masážních prostředků.

V září 2002 jsme otevřeli maloobchodní Fitness prodejnu Brno v nových prostorách na ulici Nováčkova 11. Zde máme vytvořeno kvalitní zázemí jak pro maloobchodní, tak i velkoobchodní prodej včetně dostatečných skladových prostor.

Našimi zákazníky se stala fitness-centra, specializované prodejny fitness, cyklistické prodejny, obchody zdravé výživy, lékárny, maséři. Od počátku svého působení má firma H sport spol. s r.o. sídlo na ul. Dačického 10.

Vybavujeme fitness-centra nejen rotopedy, trenažery, činkami a závažími, ale i profesionálními stroji.

Jsme v pravidelném kontaktu se sportovními kluby i s jednotlivými profesionálními sportovci, pro které sestavujeme jídelníčky a speciální suplementaci. Zároveň pro tyto zákazníky vytváříme po vzájemné dohodě individuální cenové podmínky.

Stali jsme se partnery mnoha sportovních akcích s regionálním, ale i s mezinárodním dosahem. Tyto akce podporujeme partnersky a některé i sponzorsky.

 

Přehled podporovaných sportovců a klubů


RADEK MÁLEK – naturální kulturistika, silové soutěže

Stav: ženatý, manželka Darča
Výška: 176 cm
Váha soutěžní: 78 kg
Váha mimosoutěžní: 92 kg
Hobby: vysokohorská turistika, horské kolo, běžky

Klub: SK Hsport Brno

obrázek

Největší úspěchy

2008

World Firefighters Games 2008
5. místo – kulturistika
3. místo – silový trojboj

2009

Mezinárodní mistrovství České republiky v naturální kulturistice
2. místo

Mezinárodní mistrovství Slovenska v naturální kulturistice
2. místo

World Police and Fire Games 2009
2. místo – kulturistika
1. místo – bench-press
1. místo – mrtvý tah
2. místo – páka

Natural Cup 2009
5. místo

Aminostar European Championships 2009
3. místo

Mezinárodní MČR 2010
4. místo

Mezinárodní MSR 2010
3. místo

Mistrovství Evropy v naturální kulturistice
1. místo
    

Fotogalerie

Rozhovor s Radkem Málkem naleznete zde.


DRACI BRNO – BASEBALL CLUB BRNO

Vážení sportovní přátelé. Historie baseballového klubu Draci Brno sahá až do roku 1982, kdy se vedení tehdejšího softballového oddílu Slávia Brno VŠZ rozhodlo, změnit sportovní zaměření čistě na baseball. Od té doby vystřídali Draci Brno několik míst svého působení, až se konečně v roce 1992 usadili v Řečkovicích , v Zamilovaném hájku. V roce 1995 se Draci poprvé stali mistry ČR a od této sezóny vzali vládu nad českou Extraligou pevně do svých rukou a k mistrovskému titulu nikoho jiného nepustili. Do letošního roku tedy stihli nastřádat již jedenáct vítězství nepřetržitě za sebou. Největších úspěchů na poli mezinárodním se jim podařilo dosáhnout v roce 1998 a 2004, kdy získali třetí místo na PMEZ (obdoba fotbalové Champions League) v Barceloně a San Marinu. Klub Draci Brno neznamená ovšem pouze seniorský tým a Extraligu. Má přibližně 250 členů a získává vavříny i v mládežnických kategoriích. Dokázali jsme již vybojovat 14 mistrovských titulů a jsme zatím historicky jediným klubem, kterému se podařilo vyhrát ve všech možných věkových kategoriích. Dalším mezníkem v historii tohoto klubu byl podzim 2006, kdy byl dostavěn městský baseballový stadión, který by se měl stát novým útočištěm Draků a pozvednout tak úroveň brněnského baseballu zase o něco výše. Za všechny naše sportovní úspěchy vděčíme také našim obchodním partnerům a sponzorům, mezi které patří i firma H sport spol. s r.o. Rádi bychom jim tímto vyjádřili náš dík. Radek Procházka Pro Draci s.r.o.

obrázek

www.draci.cz


SK SKI VELO NESLYŠÍCÍCH OLOMOUC

Vážení sportovní přátelé, sportovní klub SKIVELO NESLYŠÍCÍCH OLOMOUC se zaměřuje na několik sportovních odvětví. Hlavními obory naší činnosti jsou ale lyžování a cyklistika. V oddílu cyklistiky došlo v roce 2005 ke změnám, co se týká personálního obsazení. Členy se stali slyšící cyklisté, kteří pomáhají neslyšícím v integraci do slyšící společnosti. Od sezony sezoně se cyklisté SK Skivelo Neslyšících Olomouc úspěšně účastní závodů jak v silniční cyklistice, tak na horských kolech. Mezi naše priority patří Moravský a Český pohár na silnici a maratóny na horských kolech. Vrcholem pak byla v roce 2005 Deaflympiáda (olympijské hry pro neslyšící) v Austrálii, kde získal František Kocourek bronzovou medaili v časovce jednotlivců. Tento vynikající úspěch doplnili i ostatní členové výpravy velmi pěknými výsledky.

obrázek

www.skivelo.olnet.cz