Pomoc vybrat vhodný spalovač tuku

#798 25. 9. 2011

Jan Burik: V současné době mám velké množství tréninku spojeného s hraním amerického fotbalu. To znamená 2x týdně trénink ve výstroji, 4x týdně posilovna a 1x atletický trénink. K tomu využívám řadu doplňků výživy souvysející hlavně s přibráním svalové hmoty. I přesto, že mám relativně dost pohybu nedaří se mi dostatečně rychle srážet tuky, proto bych Vás chtěl požádat o radu s použitím vhodného spalovače. Který by urychlil spalování tuků a přitom neohrozil nabýrání svalové hmoty. Děkuji za odpověď.
Dotaz k produktu: PROM-IN L-Carnitine 240cps

Hsport

Dobrý den. Zásadní problém vnímám v tom, že se snažíte budovat svalovou hmotu a hubnout zároveň. Lidské tělo nedokáže tyto dvě věci zkombinovat, a proto se např. v kulturistice rozlišuje tzv. objemovka, kde se budují svaly i za cenu přibírání malého množství tuku, a rýsovací období, kde se zase spalují tuky i za cenu malé ztráty svalové hmoty. Proto bych Vám doporučil nejprve se věnovat shození přebytečného tuku a až potom se snažit nabrat svalovou hmotu. Jelikož máte pohybu dostatek, zařaďte nejprve čistý L-Carnitin (bez žádných dalších látek). Pokud by spalování tuků neprobíhalo tak rychle, jak jste si představoval, mohl byste časem zauvažovat nad nějakým termogenním spalovačem. Osobně si však myslím, že nebude ani potřeba.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

22. 5. 2019, 10:31anonym

  • Jediny obchod s poradnym zelezem a opravvdu profesionalnim
  • na domaci i verejnou posilovnu neznicitelny zaklad
  • vyborna podpora a komunikace
  • vyroba nacini na zakazku na spickve urovni
Opravdu jedniy me znamy obchod s kvalitnim posilovnovym nacinim ktere prezije i vase vnuky a neni jen zarive a nablyskane ala decatlon a podobne hruzy

Hodnocení:

18. 5. 2019, 13:06anonym

  • široký sortiment

Hodnocení:

11. 5. 2019, 11:05anonym

  • Komunikuje, snaží se maximálně vyjít vstříc.
Obchod Hsport.cz mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit.

Hodnocení:

5. 5. 2019, 14:09anonym

rychlé zaslání

Hodnocení: