Články

11. 3. 2010, Martina Zbořilová

HMB je ve sportovní a klinické výživě hodnocena jako jedna z nejsilněji anabolicky působících přirozených látek nehrozících dopingovým skandálem.

23. 2. 2010, Martina Zbořilová

Trápí vás zažívací problémy? Máte potíže s oslabeným imunitním systémem? Možným řešením mohou být právě probiotika.

15. 2. 2010, Martina Zbořilová

Tato rostlina má mnoho obsahových látek, ale právě steroidní saponiny jsou součástí nesteroidních anabolizérů a jiných farmaceutických přípravků. V řadě zemí světa je registrován jako volně prodejný lék a běžně používán v různých formách v profesionálním sportu.

10. 2. 2010, Bohdan Pfeffer

Přípravek pro silově vytrvalostní a rychlostně vytrvalostní sporty, který poskytuje okamžitý zdroj energie a zlepšuje přísun kyslíku při zátěži.

3. 2. 2010, Bc. Radek Zahradník

BCAA patří mezi jeden z nejlepších a nejúčinnějších sportovních suplementů. Původně byly používané především cyklisty, k oddálení energetické krize, dnes jsou známy díky kulturistům.

20. 1. 2010, Martina Zbořilová

Jak naše tělo pracuje s volnými radikály a antioxidanty během fyzické zátěže? Odpověď na tuto otázku se dozvíte v přiloženém článku.

12. 1. 2010, Bc. Radek Zahradník

Sacharidy (též nazývané cukry, karbohydráty či uhlovodany) jako takové jsou organické sloučeniny uhlíku, vodíku a kyslíku s obecným vzorcem Cm(H2O)n a patří do skupiny karbonylových sloučenin. Mohou být jak přírodní tak syntetické. Typickým zástupcem přírodního sacharidu je celulóza nebo fruktóza, synteticky se vyrábí např. různá umělá sladidla.

7. 1. 2010, Martina Zbořilová

Jedna z nejznámějších ájurvédských bylin v Indii Commiphora Mukul neboli Guggul obsahuje pryskyřici s účinným gugulsteronem. Lipidovým extraktem z pryskyřice je guggulipid.

4. 1. 2010, Martina Zbořilová

Způsobují Vám sacharidové nápoje zažívací obtíže? Musíte konzumovat velké množství těstovin? Je obtížné zajistit rychlou a efektivní regeneraci?

4. 12. 2009, Martina Zbořilová

Chcete přibírat svalovou hmotu a zároveň ztrácet podkožní tuk? Řešením může být kyselina alfa lipoová.

Ověřeno našimi zákazníky

21. 5. 2018, 08:11Libuše

  • Měli jsme reklamaci jednoho dílu,tato byla velice rychle vyměněna.Velice si vážím ochoty a přístupu k zákazníkům .Přeji hodně zákazníků a dávám velký
Je to velká výhoda dostat svou objednávku včas.

Hodnocení:

20. 5. 2018, 17:42Bady

  • Ceny
  • Nejsou žádné nevýhody
Jsou to profíci. Opravdu doporučuji.

Hodnocení:

17. 5. 2018, 12:21anonym

Vyborna, rychla, spolehliva sluzba.

Hodnocení:

14. 5. 2018, 18:46Václav Senohrábek

  • Doporučuji všem.
  • Rychlost, vstřícnost, profesionální přístup.
Hned při mém prvním nákupu v Hsport.cz došlo k chybě. Zaměstnanci firmy začali okamžitě problém řešit s naprosto profesionálním přístupem. Vše bylo vyřešeno v můj prospěch.

Hodnocení: