Články

9. 6. 2011, Radek Málek

V sobotu 4. 6. se konalo Mistrostství Evropy IFFNB v naturální kulturistice. Jak hodnotí celý závod a účast Radek Málek?

23. 5. 2011, Ing. Ondřej Kakáč

Svěřenec Hsportu Radek Málek přivezl z mistrovství Evropy v naturální kulturistice stříbro. Jaké produkty mu k tomuto úspěchu pomohly?

21. 3. 2011, Martina Zbořilová

U sportující mládeže by měla být věnována dostatečná pozornost nejen kvalitní stravě, ale i doplňkům výživy. Proč? Čtěte dále.

2. 2. 2011, Martina Zbořilová

Carnosin (beta alanin) je aminokyselina odpovědná za rychlé kontrakce svalu. Zajímalo nás, jak se dá této vlastnosti využít ve sportu.

7. 12. 2010, Martina Zbořilová

Chrom bývá čím dál častěji spojován s redukčními dietami. Jaké jsou skutečné účinky chromu a kdo by ho měl užívat? Odpovědi naleznete v následujícím článku.

3. 12. 2010, Martina Zbořilová

Na dnešním trhu doplňkové výživy se neustále setkáváme s novými a novějšími formami kreatinu. V čem se vlastně liší? Co užitečného vám přinesou? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte v následujícím článku.

14. 10. 2010, Ing. Pavel Hudeček

Žijete aktivně? Sportujete? A stále hledáte, co by Vám pomohlo k vysněnému cíli, ať už se jedná o zvýšení kondice, vytrvalosti, či nárůstu svalové hmoty? Pak čtěte dál…

23. 9. 2010, Martina Zbořilová

Kolostrem je běžně označováno mléko savců z období těsně po porodu. Jedná se tedy o velice výživný nutrient sloužící především k přežití novorozence. Mnoho sportovců si tento fakt uvědomuje a snaží se tak maximálně využít potenciál této komplexní živiny. Více informací o Kolostru naleznete v přiloženém článku.

26. 8. 2010, Martina Zbořilová

Cordyceps lze jednoduše označit za čínský zázrak. Tento dvojjediný organismus dokáže svým antibiotickým působením odstranit záněty či infekce a to vše za současné podpory jater, ledvin i plic. Sportovcům přináší také lepší zásobení kyslíkem, které posléze vede k vyšší a déle trvající výkonnosti.

9. 8. 2010, Martina Zbořilová

Hořčík patří především ve sportu k nenahraditelným minerálům. Kromě potlačení vzniku křečí je také vhodné zmínit jeho vazbu s adenosintrifosfátem (ATP). Vše podstatné o tomto prvku naleznete v následujícím článku.

Ověřeno našimi zákazníky

22. 5. 2019, 10:31anonym

  • Jediny obchod s poradnym zelezem a opravvdu profesionalnim
  • na domaci i verejnou posilovnu neznicitelny zaklad
  • vyborna podpora a komunikace
  • vyroba nacini na zakazku na spickve urovni
Opravdu jedniy me znamy obchod s kvalitnim posilovnovym nacinim ktere prezije i vase vnuky a neni jen zarive a nablyskane ala decatlon a podobne hruzy

Hodnocení:

18. 5. 2019, 13:06anonym

  • široký sortiment

Hodnocení:

11. 5. 2019, 11:05anonym

  • Komunikuje, snaží se maximálně vyjít vstříc.
Obchod Hsport.cz mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit.

Hodnocení:

5. 5. 2019, 14:09anonym

rychlé zaslání

Hodnocení: