Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

Multitrainer

#1536 5. 12. 2013

Honza: Dobrý den,
chtěl bych zeptat na výrobek Multitrainer za 990kč,který nabízíte..
Je uváděná nosnost 120 kg dostačující např. i pro 90 kg muže?ptám se,jestli se při cvičení pod různými úhly,tahem,nepřekročí u tak těžkého muže nosnost výrobku?Déle pak,jestli se materíál na rukojetích po několika cvičení neroztrhá,když není molitan pogumovaný?je nějaká garance,jak dlouho by to mělo podle zkušeností vydržet?A poslední dotaz,karabiny jsou u všech multitrainerů stejně odolné?
Děkuji za odpověď
Dotaz k produktu: Závěsný systém Multitrainer

Hsport

Dobrý den,

nosnost 120 kg je pro 90 kg muže dostačující. Myslím si, že pod žádným úhlem nebude na popruhy vyvíjena větší síla, než rovnající se vaší hmotnosti. Pouze, když jsme prodávali posilovací systém lidem, kteří překračovali 100 kg hranici, doporučovali jsme jim už nějaký dražší závěsný systém. Přeci jen není dobré pohybovat se na hranici udávané nosnosti.

Měkké molitanové rukojeti budou mít podle mého odhadu pravděpodobně menší výdrž, než rukojeti z tvrzeného molitanu, nebo pogumované. Proto bych tento systém nedoporučoval do profesionálního fitcentra. Ale při domácím použití, kdy nebude frekvence cvičení tak vysoká, jako v posilovně, by měly molitanové rukojeti vydržet. Záruční doba je klasických 24 měsíců, žádná jiná garance neexistuje.

Karabiny všech multitrainerů nejsou stejně silné, například rozdíl mezi TRX P1 a TRX PRO P2 je mj. i v robusnosti karabiny. Všechny karabiny ale podle mého splňují udávanou nosnost s přehledem.

Návrat na přehled dotazů