proteinový nápoj

#626 21. 6. 2011

Dana: Dobrý den,chtěla bych se poradit jaký použít proteinový nápoj před a po cvičení ve fitnes.Chodím dvakrát týdně kde 1h posiluji+1h kardio.Jinak doma 2krát týdně kardio-eliptical.Ráda bych věděla jaký prot.nápoj použít před cvičením,a jestli ho lze použít místo snídaně,cvičím vždy ráno.Nebo jestli je lepší až po cvičení na doplnění bílkovin,který je vhodný pro ženy.Před cvičením beru fat.burner+ karnitin.Předem děkuji za Váš čas...hezký den D.

Hsport

Dobrý den. Existují dva přístupy ke cvičení ráno. První možností je cvičení nalačno, kdy se počítá s tím, že tělo nemá po noci dostatečné zásoby glykogenu a energii potřebnou ke cvičení musí brát tuků - tím pádem dochází k efektivnějšímu spalování. Nevýhodou je, že tělo nemá dostatek energie pro cvičení, což se projevuje výraznou únavou, a navíc dochází i k výraznému spalování svalů. Doporučuje se proto užívat před cvičením hydrolyzát bílkovin, což je proteinový nápoj s naštěpenými (předtrávenými) bílkovinami - např: http://www.hsport.cz/p2154-amix-pure-whey-hydro-professional-1000g.php Tento nápoj nezatíží trávící trakt a zabrání pálení svalů. Tělo bude potom pálit především tuky. Při aplikaci této metody je zapotřebí se po cvičení najíst klasické stravy s dostatkem sacharidů i bílkovin. Druhou možností je pořádná snídaně, trénink, a po tréninku zařazení proteinového nápoje. Tělo vyčerpané cvičením nebude mít dostatečnou zásobu glykogenu a bude i po cvičení spalovat tuky. Protein tělo zasytí, ochrání svalovou hmotu, ale nezastaví proces pálení tuků. Po cca hodině až hodině a půl by mělo následovat klasické jídlo.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

24. 5. 2019, 12:59anonym

  • Rychlé vyřízení

Hodnocení:

22. 5. 2019, 10:31anonym

  • Jediny obchod s poradnym zelezem a opravvdu profesionalnim
  • na domaci i verejnou posilovnu neznicitelny zaklad
  • vyborna podpora a komunikace
  • vyroba nacini na zakazku na spickve urovni
Opravdu jedniy me znamy obchod s kvalitnim posilovnovym nacinim ktere prezije i vase vnuky a neni jen zarive a nablyskane ala decatlon a podobne hruzy

Hodnocení:

18. 5. 2019, 13:06anonym

  • široký sortiment

Hodnocení:

11. 5. 2019, 11:05anonym

  • Komunikuje, snaží se maximálně vyjít vstříc.
Obchod Hsport.cz mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit.

Hodnocení: