měřič tepové frekvence

#592 26. 5. 2011

Markéta: Zdravím Nemám s měřičem tepové frekvence žádné zkušenosti a zajímalo by mě...jak to vlastně funguje, jaké je použití, účel... a na co je vůbec ten hrudní pás???
Znám jenom měření tepu připojením na prst ruky?
Dotaz k produktu: Měřič tepové frekvence CICLOPULS - CP 13 is

Hsport

Dobrý den. Měřič tepové frekvence se skládá ze dvou částí - hrudního pásu se (snímačem) a hodinek (přijímačem). Hrudní pás si připnete kolem hrudníku ve výšce srdce, ten pak následně reaguje podobně, jako Vámi zmiňované měření na prstu ruky. Hodinky obsahují vestavěný přijímač, který přijímá informace ze snímače na hrudním pásu a zobrazuje naměřené hodnoty. Měřiče tepové frekvence používají lidé s vysokým tlakem a především sportovci, kteří se potřebují při tréninku držet v optimální tepové frekvenci (např. k hubnutí je vhodnější jiná tepová frekvence, než u aerobních aktivit - které naopak slouží ke zvýšení vytrvalosti a posílení srdce). Lepší měřiče tepu (např. Ciclopuls 16 is) dokáží změřit i množství spálených kalorií, což využívají především lidé, kteří si chtějí hlídat, kolik energie přijmou a kolik vydají.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

22. 5. 2019, 10:31anonym

  • Jediny obchod s poradnym zelezem a opravvdu profesionalnim
  • na domaci i verejnou posilovnu neznicitelny zaklad
  • vyborna podpora a komunikace
  • vyroba nacini na zakazku na spickve urovni
Opravdu jedniy me znamy obchod s kvalitnim posilovnovym nacinim ktere prezije i vase vnuky a neni jen zarive a nablyskane ala decatlon a podobne hruzy

Hodnocení:

18. 5. 2019, 13:06anonym

  • široký sortiment

Hodnocení:

11. 5. 2019, 11:05anonym

  • Komunikuje, snaží se maximálně vyjít vstříc.
Obchod Hsport.cz mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit.

Hodnocení:

5. 5. 2019, 14:09anonym

rychlé zaslání

Hodnocení: