sport

#539 21. 4. 2011

petr: Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jsem vozíčkář a hraji závodně ragby vozíčkářů a potřeboval bych poradit co by bylo pro mě nejlepší pro zvýšení kondice a nárůst svalů.Trénujeme dvakrát týdně a jednou za čtrnáct dní hrajeme víkendové turnaje.Děkuji za nějaké doporučení co bych mohl od vás odebírat.

Hsport

Dobrý den, jelikož jste nenapsal, kolik Vám je let, ani údaje o váze či somatotypu, mohu prozatím doporučit pouze vhodný iontový nápoj, který zabrání překyselení organismu, dodá tělu nezbytné minerály a tím urychlí i následnou regeneraci po výkonu. Výborné ohlasy máme na nápoj Cytomax, levnější variantou je pak Mineral drink od společnosti Penco. Ihned po výkonu by bylo vhodné vypít sacharidový nápoj (gainer), avšak pokud máte tendence ke snadnému nabírání tuků, nedávejte příliš velké dávky. Určitě by nebylo vůbec na škodu zařadit proteinové nápoje, které tělu dodají dostatek stavebních jednotek pro tvorbu svalů. Pokud budete dodržovat tuto suplementaci, můžete přistoupit i k produktům typu kreatin, který zvýší sílu a výrazně dopomůže růstu svalové hmoty.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

22. 5. 2019, 10:31anonym

  • Jediny obchod s poradnym zelezem a opravvdu profesionalnim
  • na domaci i verejnou posilovnu neznicitelny zaklad
  • vyborna podpora a komunikace
  • vyroba nacini na zakazku na spickve urovni
Opravdu jedniy me znamy obchod s kvalitnim posilovnovym nacinim ktere prezije i vase vnuky a neni jen zarive a nablyskane ala decatlon a podobne hruzy

Hodnocení:

18. 5. 2019, 13:06anonym

  • široký sortiment

Hodnocení:

11. 5. 2019, 11:05anonym

  • Komunikuje, snaží se maximálně vyjít vstříc.
Obchod Hsport.cz mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit.

Hodnocení:

5. 5. 2019, 14:09anonym

rychlé zaslání

Hodnocení: