Orbitrek nebo běžecký pás ?

#2833 11. 10. 2017

Čižkovská Radka: S manželem se rozhodujeme o koupi jednoho z uvedených strojů,oba máme nadváhu a naše fyzička není úplně nejlepší.Nechci aby jsme stroj po čase využívali jako věšák a proto by nás zajímalo ,který ze strojů je pro člověka s vyšší váhou ( 85 a 120 kg )lepší? Mám zkušenosti v minulosti s orbitrekem ,ale s hodně levným a tudíž mě odradilo neustálé vrzání a šustění kola a stabilita také nebyla nic moc :-( Předem děkuji za radu pokud je to možné :-)
Dotaz k produktu: Eliptický trenažér Insportline inCondi ET520i

Hsport

Dobrý den, 

doporučil bych pro Vás spíše eliptický trenažer s předním setrvačníkem. Ten klade minimální nároky na klouby, takže nedochází k jejich přetěžování. Naopak dochází k jejich přirozenému tření, čímž se jejich funkce posiluje. 
Tento model eliptikalu je dobrá varianta. Je dostatečně robustní a skvěle vybavený. Pro Vaše potřeby poslouží velmi dobře.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

21. 5. 2018, 08:11Libuše

  • Měli jsme reklamaci jednoho dílu,tato byla velice rychle vyměněna.Velice si vážím ochoty a přístupu k zákazníkům .Přeji hodně zákazníků a dávám velký
Je to velká výhoda dostat svou objednávku včas.

Hodnocení:

20. 5. 2018, 17:42Bady

  • Ceny
  • Nejsou žádné nevýhody
Jsou to profíci. Opravdu doporučuji.

Hodnocení:

17. 5. 2018, 12:21anonym

Vyborna, rychla, spolehliva sluzba.

Hodnocení:

14. 5. 2018, 18:46Václav Senohrábek

  • Doporučuji všem.
  • Rychlost, vstřícnost, profesionální přístup.
Hned při mém prvním nákupu v Hsport.cz došlo k chybě. Zaměstnanci firmy začali okamžitě problém řešit s naprosto profesionálním přístupem. Vše bylo vyřešeno v můj prospěch.

Hodnocení: