Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 8:00 - 17:00)

Hubnuti

#2762 20. 4. 2017

Řepová Jitka: Dobrý den,
Chtěla jsem se vás zeptat zda je lepší tento nebo ten černý L-carnitin? A chtěla jsem se ještě zeptat,já moc cvičit nemůžu ale orbitrek používat můžu a beham tak 2x deně po hodině myslíte ŽE by se po nějakém týdnu dali zpozorovat nějaké výsledky při použití tohoto přípravku?
Moc děkuji za odpověď Jitka.
Dotaz k produktu: Aminostar L-Carnitine 736 mg 60cps + 20cps ZDARMA, Chlorella 2000 tbl, Mladý ječmen 500 g, Mladý ječmen 1000 g

Hsport

Dobrý den, 

ve Vašem dotazu se nikde nezmiňujete o tom, zda máte vyřešen jídelníček. Při špatné stravě Vám ani sebelepší carnitin bohužel nepomůže. 
Budeme-li počítat s tím, že stravu máte v pořádku, můžete použít oba přípravky. Všechny čisté carnitiny mají účinky stejné. Pokud mohu vyzdvihnout jeden produkt, který si zákaznici velmi chválí, je to tento: odkaz
Možná se budete divit, ale velmi dobré ohlasy při pomoci s hubnutím má i mladý ječmen (odkaz). "Green foods", mezi něž patří mladý ječmen, chlorella apod., čistí střeva, dodají tělu hromadu vitamínů, minerálů a dalších živin, které optimalizují činnost nejen trávící soustavy. Tím pomáhají, mimo jiné, i regulovat váhu. Jejich "záběr" je tedy mnohem komplexnější. 
Kdy zpozorujete nějaké výsledky závisí na mnoha okolnostech, jako je právě strava, kalorický příjem a výdej, intenzita tréninku atd.
Pokud je vše ideální, hubne se zhruba 0,5 kg týdně. Rapidnější úbytek na váze během dané doby znamená, že tělo ztrácí i svalovou, aktivní hmotu.

Návrat na přehled dotazů