Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 8:00 - 17:00)

Podložení běžeckého pásu

#2732 22. 2. 2017

Jakub: Dobrý den, mám v byte běžecký pás a když na něm nahodim nějaké slušné tempo, mám pocit že mě musí sousedi dole docela slušně slyšet. Zatím si nikdo nestěžoval, ale řekl bych, že to bude jen otázka času. Sháním solidní podklad, který zmírní otřesy a co nejvíc utlumí hluk. Tato sportovní podlaha se zdá jako nejlepší volba, nebo byste mi doporučili ještě něco účinnějšího? A zajímá mě jestli je možné nechat si upravit tento produkt přesně na míru (třeba 85x185) a jak by se to projevilo na ceně. Děkuji za vaši odpověď :)
Dotaz k produktu: Sportovní podlaha Attack 2 x 1 m, Odpružená sportovní podlaha 30 mm, 1 x 1 m - černá

Hsport

Dobrý den, 

podlaha Attack 2x1 m je velmi vhodnou variantou, která dobře utlumí nadměrný hluk. Podlahu můžete navíc zkrátit dle potřeby.

Ještě lepší absorpční vlastnosti má tato podlaha: odkaz. Pro Vaše potřeby by stačilo objednat dva kusy, tím byste získal podlahu o rozměru 2x1 m. (Rozměr 85x185cm Vám bohužel nevyrobíme). Ovšem při odběru takto malého počtu kusů bychom si museli připočítat manipulační poplatek ve výši 1490 Kč.

Zvažte sám, zda chcete více investovat. Podlaha Attack 2x1 je dobrá volba, odpružená sportovní podlaha pak pro tento účel ještě lepší.
 

Návrat na přehled dotazů