Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 8:00 - 18:00)

Posilovací lavice

#2631 21. 11. 2016

EVA NOVOHRADSKÁ: Dobrý den, hledám jako dárek kvalitní posilovací lavici pro muže pro domácí použití. Bojím se laciných skládaných, že by mohlo dojít k přetížení a tím ublížení na zdraví. Manžel váží střídavě 90 - 100Kg + cvičí s váhami 30 - 50 kg. Mohu se Vás zeptat co byste mi doporučili? Mě zaujala tato Polohovací lavice Hsport EASY 0-90°. Mohu se zeptat na její váhu? Má to být překvapení, abych byla schopna ji alespoň uložit. Potřebovala bych nějakou, ke které by šel dokoupit stojan na bench. 1 bych Vás požáala hledám ještě stojan na činky - nasazovací s kotoučema - malý pro opět domácí použití. Máte něco v nabídce? Děkuji Vám za odpověď
Dotaz k produktu: Polohovací lavice Hsport EASY 0-90°

Hsport

Dobrý den, 

výběr této lavice mohu jedině doporučit. Jedná se o lavici vlastní výroby, kterou jsme navrhli tak, aby splňovala ty nejpřísnější požadavky. Běžně se tato lavice využívá i ve fitness centrech, takže její dlouhou životnost máme ověřenou. Její váha je zhruba 22 kg.

Co se týče stojanu, pro domácí využití doporučuji tento: 
http://www.hsport.cz/p7054-stojan-na-cinku-marbo-ms-s108.php

Stojan má dostatečné zatížení 300 kg, a několik poloh. Lze tedy dovře nastavit požadovaná výška. Rovněž na něj lze nasadit kotouče, které se tak při cvičení nebudou válet nikde volně po zemi. 

Návrat na přehled dotazů