Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

Zkušenosti s touto vestou?

#2051 10. 12. 2014

Michal Sevránek: Ahoj, zajímá mě použitelnost této vesty. Chci vestu využívat převážně pro shyby,kliky, dipy, dřepy. Proč se ptám? Zkoušel jsem si jeden typ vesty v obchodě (jiná značka, nevím přesně jaká) a např. U kliků byla absolutně nepoužitelná. Jde o to, že závaží na hrudníku a břiše bylo jednak velké a jedna špatně zafixováno na těle, takže když se člověk předehnul, celej předek plandal směrem k zemi - napr... Může mi někdo z Vás popsat jak jsou zde vyřešené popruhy a držení vesty? Fixace na těle? Uvádíte, že s ní cvičí JJ, ale to si může napsat na svůj produkt kdokoliv. Omlouvám se za nedůvěřivost, ale v dnešní době je lepší bejt opatrnej, nestojí to stovku :)

Předem děkuji za odpovědi.
Dotaz k produktu: Zátěžová vesta 20 kg

Hsport

Dobrý den,

běhat a dělat dřepy s toutu vestou není problém. Na vestě jsou dva stahovací popruhy. Jeden popruh je v pasu a druhý zhruba v oblasti spodních volných žeber. Vestu jsem vyzkoušel a zkusil s ní i pár kliků.  Prověšení vesty není nijak velké. Kliky jdou dělat i bez podpěr.

Zvýšit obtížnost lze pomocí podpěr pro kliky. V nabídce máme několik modelů např.: http://www.hsport.cz/p1665-podpery-pro-kliky-spokey-kovove.php

Návrat na přehled dotazů