FORMERFIT VG25

#1919 15. 9. 2014

Markéta: Dobrý den,mám 174cm a 72kg,momentálně jsem na tuto váhu zhubla a tak si ji chci svižným pohybem udržeti :-).Je pro mě vhodný tento typ elipticalu?Sleduju všemožné rezenze na Kettler,Housfit apod....ale tento mi zatím vychází jako pro mě nejlepší možnost.I když je teda dosti drahý pro mě,nicméně po pročtení všeho,nechci kupovat lacinou herku :-D a chci mít komfortní cvičení,protože budu makati každý den :-).Myslíte že jsem si tedy vybrala dobře a máte ho k vyzkoušení v Brně na prodejně?to by pro mě bylo nejvíc super,osobně si na něj stoupnout.Děkuji moc za odpověď.
Dotaz k produktu: Crossový trenažer Formerfit VG25N

Hsport

Dobrý den,

tento model máme sice skladem, ale nemáme ho vystavený na prodejně. Vybrala jste si dobrý model, ale jak píšete sama, je dobré si jej vyzkoušet. Na vyzkoušení zde máme jiné modely. Tento je oblíben díky velmi nízké rozteči pedálů. Prakticky žádný jiný crossový trenažer se zadním setrvačníkem nemá takto blízko nášlapné plochy. Je proto obvzláště oblíben u osob s menší výškou. Rádi Vám s vyběrem poradíme. Těšíme se na návštěvu.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

22. 5. 2019, 10:31anonym

  • Jediny obchod s poradnym zelezem a opravvdu profesionalnim
  • na domaci i verejnou posilovnu neznicitelny zaklad
  • vyborna podpora a komunikace
  • vyroba nacini na zakazku na spickve urovni
Opravdu jedniy me znamy obchod s kvalitnim posilovnovym nacinim ktere prezije i vase vnuky a neni jen zarive a nablyskane ala decatlon a podobne hruzy

Hodnocení:

18. 5. 2019, 13:06anonym

  • široký sortiment

Hodnocení:

11. 5. 2019, 11:05anonym

  • Komunikuje, snaží se maximálně vyjít vstříc.
Obchod Hsport.cz mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit.

Hodnocení:

5. 5. 2019, 14:09anonym

rychlé zaslání

Hodnocení: