Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

Příbírání v pase; energy gel

#186 30. 6. 2010

Marťas: Zdravím,
měl bych jeden dotaz ohledně příbírání v oblasti břicha. Docela dost jezdím na kole a také provozuji turistiku a ve volném čase si zacvičím doma s čínkami, ale kdykoli chci trochu přibrat, abych měl co tvarovat, tak přiberu jen v břiše. Tak by mě zajímalo, jestli to jde ovlivnit? Třeba pomocí nějakého doplňku?

A ještě k tomu kolu, díval jsem se na energy gely, bo se mi zdají na kolo nejvhodnější, ale jsem v tomhle ucho a zajímalo by mě, který z gelu je pro kolo nejvhodnější.
Mnohokrát děkuji za odpověď

Hsport

Dobrý den,

naše tělo funguje velice jednoduše. Pokud mu dáte více kalorií než je schopno spálit, tak přebytečné kalorie uloží ve formě tuku. Místo kam se ale daný tuk uloží bývá často velice rozdílný. U mužů bývá tendence ukládání tuků právě v oblasti břicha, u žen zase vznikají problémy spíše na bocích a zadečku. Samozřejmě se najdou i tací, u kterých se tuk ukládá rovnoměrněji po celém těle. Nejhorší na celém faktu je to, že tyto vlastnosti určuje především genetika. Pokud chcete změnit své břicho, musíte upravit jídelníček. Bohužel jiná cesta v podstatě není, protože suplementy pomůžou, ale nedokážou za vás vyřešit vše. Ze suplementů rozhodně není špatné vyzkoušet Guggul, který dokáže přirozenou cestou zrychlit metabolismus.

Z gelů na kolo doporučuji zejména značku Enervit. Dokonce si troufám říct, že nemají skoro konkurenci. V současné době je nabízíme v akci 2+1 zdarma (http://www.hsport.cz/p347-akce-enervitene-sport-gel-25ml-2-1-zdarma.php ).

Návrat na přehled dotazů