Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 8:00 - 17:00)

Jsem na spravne adrese?

#1841 17. 7. 2014

Davide Chiarugi: Dobry den.
Chtel bych se zeptat,zda tento produkt je vhodny pro obezniho muze,ktery posiluje,hubne,dodrzuje jidelnicek,ale nema cas na pripravu svacinek.Rano mam odtucneny tvaroh samostatny(cela vanicka),pak bych si dal tento napoj,na obed kureci maso na vode se zeleninou,napoj,vecer stejne jako na obed.Myslite,ze pomoci tohoto napoje budu moct hubnout?Funguje jako l-karnitin ci Spalovac tuku?Doporucil by jste mi ho?Dekuji.
Dotaz k produktu: Amix Shake 4 Fit & Slim 1000g

Hsport

Dobrý den,

jídelníček, který popisujete, není dobře sestavený. Doporučuji, když už věnujete hubnutí tolik času a energie, poradit se na sestavení jídelníčku s nějakým odborníkem. Např. odtučněný tvaroh je díky své pomalé stravitelnosti vhodný spíše ve večerních hodinách, ráno se vám hodí spíše komplexní sacharidy. Oběd prakticky bez přílohy zase není dlouhodobé řešení - vždy byste měl přidat rýži, těstoviny nebo kuskus.

Dietní nápoj lze použít v případě, že z nějakého důvodu nemůžete přijmout pevnou stravu (např. po tréninku, nebo když opravdu nestíháte). Avšak z toho, co píšete, usuzuji, že byste to tak chtěl dělat pravidelně, navíc dvakrát denně. To už není dobrý nápad. Celá sportovní výživa je koncipována pouze doplňky stravy, nikoliv náhrada stravy. Pokud to myslíte s hubnutím vážně, nezbyde vám, než dopolední a odpolední svačiny dodržovat. Pokud chodíte posilovat, pořiďte si L-Carnitin, který budete používat před tréninkem, a protein, který použijete po tréninku.

Návrat na přehled dotazů