několik dotazů

#1643 29. 1. 2014

Václav: Byl jsem si v prodejně vyzkoušet Kettler coach M a byl jsem dost zklamán . Magnetický systém je prostě divný. Když to přitahuju,pořád to klade stejný odpor. U vzduchového čím víc zaberu, tím větší odpor. Rozhoduji se tedy mezi systémem vodním a vzduchovým. Předpokládám že vodní bude podobný vzduchovému. 1) Jak je to s životností - vodní & vzduchový ? 2) jak je to s pozáručním servisem u first degree ? 3) po jakou dobu po skončení výroby first degree dodává náhradní díly ?
4) jaké komponenty jsou u tohoto typu nejvíce vyměňované ? 5) existuje nějaký výhradní dovozce ? 6) Kettler mě dostal skvělými www stránkami s odkazy na servis a náhradní díly. Má něco podobného i first degree ?
Dotaz k produktu: Veslařský trenažer vodní First Degree Pacific AR

Hsport

Dobrý den,

mám doma First Degree E 520 a jsem s ním maximálně spokojen. Voda je pro veslování nejpřirozenější odporové medium. Na druhou stranu, pokud si koupíte veslovací trenažer vzduchový nebo vzduchový v kombinaci s magnetickým, budete určitě spokojen také. Možná bych doporučil trochu vyšší cenovou hladinu (např. Sport Top R 700, First Degree E 216 nebo raději E 316).

Co se týká životnosti First Degree, tak jej mám doma cca 10 let a žádný problém jsem doposud neřešil.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

4. 8. 2018, 08:51anonym

Prajem pekný den.Moj nazor na nastennu hrazdu Insportline LCR - 1116 ktoru som si u vás kupil - hodnotim na výbornu.Moc som spokojni.Montaž hrazdy prebehla v poriadku -podla mna nič zložiteho.Ešte raz moc dakujem .Spozdravom Palo

Hodnocení:

3. 8. 2018, 19:41anonym

Velmi dobrá komunikace a super dodací lhůta.

Hodnocení:

2. 8. 2018, 13:56anonym

Absolutní spokojenost. Profesionální přístup.

Hodnocení:

27. 7. 2018, 17:37anonym

  • Skvělá komunikace ohledně podání info k objednávanému zboží, cena, kvalita provedení
Vše ok.

Hodnocení: