Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

několik dotazů

#1643 29. 1. 2014

Václav: Byl jsem si v prodejně vyzkoušet Kettler coach M a byl jsem dost zklamán . Magnetický systém je prostě divný. Když to přitahuju,pořád to klade stejný odpor. U vzduchového čím víc zaberu, tím větší odpor. Rozhoduji se tedy mezi systémem vodním a vzduchovým. Předpokládám že vodní bude podobný vzduchovému. 1) Jak je to s životností - vodní & vzduchový ? 2) jak je to s pozáručním servisem u first degree ? 3) po jakou dobu po skončení výroby first degree dodává náhradní díly ?
4) jaké komponenty jsou u tohoto typu nejvíce vyměňované ? 5) existuje nějaký výhradní dovozce ? 6) Kettler mě dostal skvělými www stránkami s odkazy na servis a náhradní díly. Má něco podobného i first degree ?
Dotaz k produktu: Veslařský trenažer vodní First Degree Pacific AR

Hsport

Dobrý den,

mám doma First Degree E 520 a jsem s ním maximálně spokojen. Voda je pro veslování nejpřirozenější odporové medium. Na druhou stranu, pokud si koupíte veslovací trenažer vzduchový nebo vzduchový v kombinaci s magnetickým, budete určitě spokojen také. Možná bych doporučil trochu vyšší cenovou hladinu (např. Sport Top R 700, First Degree E 216 nebo raději E 316).

Co se týká životnosti First Degree, tak jej mám doma cca 10 let a žádný problém jsem doposud neřešil.

Návrat na přehled dotazů