Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

Redukce váhy.

#1589 2. 1. 2014

Světlana: Dobrý den.Ráda bych se zeptala,jestli mi můžete doporučit nějaký vhodný pomocník k redukci váhy.Nejlépe nějakou bílkovinu,kterou bych mohla využít jako náhradu jídla příp.nějaký spalovač.
Co se týče pohybu,začínám opět běhat + občas spinning.
Mám zkušenosti s přípravky Herbalive-koktejl+čaj.
Děkuji za odpověď.
Bočková
Dotaz k produktu: Aminostar Fat Burner Thermogenic 90cps + Ultra Diet Shake 500g ZDARMA

Hsport

Dobrý den,

základem hubnutí je kromě dostatku pohybu především pravidelná a vyvážená strava. Doplňky výživy jsou skutečně pouze doplňkem stravy - užívají se pro zvýšení účinku cvičení a diety, nebo ve chvílích, kdy není z nějakého důvodu možné přijmout běžnou stravu. Produkty Herbalife bych vyřadil jednou pro vždy z vašeho jídelníčku, nikdy jsem nepochopil, proč tyto výrobky vůbec existují a jejich ceny raději ani nekomentuji.

Vynechte všechny zázračné koktejly, šejky, čaje a aloe vera. Zaměřte se na kvalitní stravu ve vhodném množství - hodně bílkovin a zeleniny. Jako doplněk ke cvičení si kupte vysokoprocentní protein (85% bílkovin a více), např. novinku od Musclecore:

http://www.hsport.cz/p2961-musclecore-cfm-nitro-whey-with-actinos-1000-g.php

Protein užívejte po každém cvičení a pak jako poslední jídlo před spaním. Pokud chcete ještě nějaký spalovač tuků jako doplněk ke cvičení, sáhněte po přípravku Amix Thermocore, ten užívejte ráno a před cvičením:

http://www.hsport.cz/p1358-amix-thermocore-professional-90cps-box.php

Přeji hodně zdaru a pevnou vůli.

Tomáš Horký, Hsport

Návrat na přehled dotazů