Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

Kettler Cycle P pro 198 cm

#1425 4. 9. 2013

Marek V.: Zdravím,přemýšlím o koupi rotopedu kettler cycle p,ale nevím jestli by byl pro mě vhodný,měřím 198 cm.Hledám hlavně kvalitní a spolehlivý rotoped,doporučily by ste mi případně jinou alternativu?.Ještě bych se chtěl zeptat na případný servis v záruční době a na samotnou záruku-dalo by se vše vyřídit na Vaší prodejně v Olomouci?Děkuji za odpověd.
S pozdravem Marek V.
Dotaz k produktu: Magnetický rotoped Kettler Cycle P Axos Line

Hsport

Dobrý den,

Kettler Cycle P by měl být dostatečně velký. Jedná se pravděpodobně o největší rotoped v dané cenové kategorii. Pro jistotu jsem ho vyzkoušel sám, sedlo má 11 poloh. Se 190 centimetry bych používal polohu 8 nebo 9 (a to mám ještě poměrně dlouhé končetiny), tudíž je tam ještě rezerva dvou až tří pozic.

Co se týče záruky, poskytujeme u tohoto stroje tříletou záruku, přičemž případný servis zajišťujeme u zákazníka - při zjištění vady není třeba stroj kamkoliv vozit, namísto toho přijede servisní technik za vámi a stroj opraví, případně vymění.

Na prodejně v Olomouci můžete stroj zakoupit, ale je lepší se předem informovat, zda je tam skladem - musel by se tam případně objednat.

Návrat na přehled dotazů