Hrazda

#1416 29. 8. 2013

Daniel: Dobrý den

Reaguji na vaši předchozí odpověď. Musím konstatovat, že jste mylně uvedli infromaci, že hrazda bude pasovat na žebřiny o rozměrech (šířka 65 cm). Žebřiny o tomto rozměru jsem si objednal, ale musím je vrátit, protože to nepasuje o dobrých 10 čísel.
Dotaz k produktu: Hrazda závěsná s břišními bradly

Hsport

Dobrý den,

je mi líto tohoto nedorozumnění. Hrazda má šířku 61 cm, což se do 65 cm vejde. Pokud se vám do žebřin nevejde, pak předpokládám, že jste uvedl šířku žebřin vč. nosných stojek. S tím však nikdo nepočítal, protože je pro nás nemožné domyslet, zda máte stojky široké 2, nebo 8 centimetrů - proto bychom nemohli nikdy zodpovědět váš dotaz, zda se hrazda do žebřin vejde nebo ne. Počítali jsme tedy s tím, že uvádíte šířku příček - tento jediný rozměr totiž má nějakou vypovídací hodnotu.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

19. 3. 2018, 13:35anonym

  • Super komunikace s Hsportem
  • Pás umí vše co jsem od něj chtela
  • Nebyl promazaný
  • Dopravce PPL :-(
Mám nového nejlepšího kámoše :-) tempo 20, jen ho musel dávat dohromady manžel, já se totálně nechytala. Překvapilo mě, že nebyl promazaný už z obchodu,ale nevadilo to. Co mě moc mrzí a jediné mínus , se kterým nic nenadělám je dopravce PPL. Mám s nimi celkově špatné zkušenosti a u téhle zásilky se opravdu předvedli ( ale pás šlape a to je hlavní :-) ) díky

Hodnocení:

19. 3. 2018, 12:27anonym

Rychlé dodání zboží, široký sortiment

Hodnocení:

16. 3. 2018, 12:57Dita

Bezproblémová komunikace, milí prodejci a pobočka hned u zastávky šaliny :)

Hodnocení:

15. 3. 2018, 17:30Petr

  • Přehledné stránky,rychlost dodání,komunikace
  • Nic

Hodnocení: