Ve čtvrtek a pátek 28. - 29. 9. bude naše prodejna zavřena. Objednávky přijaté na e-shopu budeme vyřizovat v pondělí.

nastavitelná délka kroku

#1292 12. 3. 2013

Midrlová: Dobrý den, mám dotaz k Elipticalu inSPORTline Caracas, kde uvádíte, že tento stroj má nastavitelnou délku kroku. Jak je to prosím v praxi ? Tento stroj se mi ve Vaší nabídce nejvíce líbí. Má výška je 164cm, tedy bych měla mít krok 30*35? Lze na tomto stroji, který má krok 46 nastavit na menší? Nebo mi dokážete prosím nabídnout jinou alternativu ve stejné kvalitě a ceně ? Předem děkuji za Vaši odpověď.
S pozdravem Midrlová
Dotaz k produktu: Elliptical INSPORTLINE - CARACAS

Hsport

Dobrý den,

veškeré informace u produktu jsou převzaty z dat, která nám dodává výrobce. Ten nyní aktualizoval dvě informace -  o délce kroku (nyní 39 cm) a nosnosti (nyní 150 kg). Obě hodnoty jsou již v textu opraveny.

Co se týče nastavení délky kroku, jedná se též o informaci udávanou výrobcem, nicméně osobně zastávám názor, že nastavení délky kroku je u jakéhokoliv crossového trenažeru nemožné, neboť tato délka je dána velikostí rotačního disku umístěného v zadní části stroje. Nedokážu si představit mechanismus, kterým by bylo možné ovlivňovat délku kroku. Jediné, co lze u některých crossových trenažerů regulovat, je umístění pedálů (dají se posouvat dopředu a dozadu, což ovlivňuje výšku kroku) a sklon pedálů.

Ve vašem případě (výška 164 centimetrů) bych doporučil klidně i stroje s větší délkou kroku. Co pro vás však bude důležité, je šířka kroku, neboli odstup nášlapných ploch. Vzhledem k menší výšce budete potřebovat, aby nášlapné plochy byly velmi blízko u sebe, aby pro vás byl pohyb přirozený. Tomuto kritériu nejlépe vyhovují crossové trenažery s předním setrvačníkem, např. tento lze vyzkoušet na naší prodejně v Brně:

http://www.hsport.cz/p2561-crossovy-trenazer-bremshey-cf-3-predni-setrvacnik.php

Insportline Caracas má nášlapné plochy také blízko sebe, takže je pro vás vhodný. Ještě vám doporučuji zauvažovat nad strojem Formerfit VG45, který nabízí lepší parametry, je levnější a nabízíme u něj montáž zdarma:

http://www.hsport.cz/p915-crossovy-trenazer-formerfit-vg45.php

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

22. 9. 2017, 10:21Pavel

rychlost, spolehlivost

Hodnocení:

18. 9. 2017, 09:43anonym

  • Rychlost, ochota
Rychlé vyřízení objednávky, možnost vyzkoušet, ochota a znalost prodejce

Hodnocení:

28. 8. 2017, 08:06Kudan

  • rychlé dodání
  • komunikace (v případě problému ihned informují)
  • bezproblémové dodání i těžkých zásilek
  • nakupuji zde pravidelně
  • nelze platit kartou online
Naprosto v pohodě obchod. Nakupuji zde rád. Doporučuji!

Hodnocení:

21. 8. 2017, 07:40Radek

  • Cena , kvalita zboží , komunikace.
  • nic

Hodnocení: