nastavitelná délka kroku

#1292 12. 3. 2013

Midrlová: Dobrý den, mám dotaz k Elipticalu inSPORTline Caracas, kde uvádíte, že tento stroj má nastavitelnou délku kroku. Jak je to prosím v praxi ? Tento stroj se mi ve Vaší nabídce nejvíce líbí. Má výška je 164cm, tedy bych měla mít krok 30*35? Lze na tomto stroji, který má krok 46 nastavit na menší? Nebo mi dokážete prosím nabídnout jinou alternativu ve stejné kvalitě a ceně ? Předem děkuji za Vaši odpověď.
S pozdravem Midrlová
Dotaz k produktu: Elliptical INSPORTLINE - CARACAS

Hsport

Dobrý den,

veškeré informace u produktu jsou převzaty z dat, která nám dodává výrobce. Ten nyní aktualizoval dvě informace -  o délce kroku (nyní 39 cm) a nosnosti (nyní 150 kg). Obě hodnoty jsou již v textu opraveny.

Co se týče nastavení délky kroku, jedná se též o informaci udávanou výrobcem, nicméně osobně zastávám názor, že nastavení délky kroku je u jakéhokoliv crossového trenažeru nemožné, neboť tato délka je dána velikostí rotačního disku umístěného v zadní části stroje. Nedokážu si představit mechanismus, kterým by bylo možné ovlivňovat délku kroku. Jediné, co lze u některých crossových trenažerů regulovat, je umístění pedálů (dají se posouvat dopředu a dozadu, což ovlivňuje výšku kroku) a sklon pedálů.

Ve vašem případě (výška 164 centimetrů) bych doporučil klidně i stroje s větší délkou kroku. Co pro vás však bude důležité, je šířka kroku, neboli odstup nášlapných ploch. Vzhledem k menší výšce budete potřebovat, aby nášlapné plochy byly velmi blízko u sebe, aby pro vás byl pohyb přirozený. Tomuto kritériu nejlépe vyhovují crossové trenažery s předním setrvačníkem, např. tento lze vyzkoušet na naší prodejně v Brně:

http://www.hsport.cz/p2561-crossovy-trenazer-bremshey-cf-3-predni-setrvacnik.php

Insportline Caracas má nášlapné plochy také blízko sebe, takže je pro vás vhodný. Ještě vám doporučuji zauvažovat nad strojem Formerfit VG45, který nabízí lepší parametry, je levnější a nabízíme u něj montáž zdarma:

http://www.hsport.cz/p915-crossovy-trenazer-formerfit-vg45.php

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

22. 5. 2019, 10:31anonym

  • Jediny obchod s poradnym zelezem a opravvdu profesionalnim
  • na domaci i verejnou posilovnu neznicitelny zaklad
  • vyborna podpora a komunikace
  • vyroba nacini na zakazku na spickve urovni
Opravdu jedniy me znamy obchod s kvalitnim posilovnovym nacinim ktere prezije i vase vnuky a neni jen zarive a nablyskane ala decatlon a podobne hruzy

Hodnocení:

18. 5. 2019, 13:06anonym

  • široký sortiment

Hodnocení:

11. 5. 2019, 11:05anonym

  • Komunikuje, snaží se maximálně vyjít vstříc.
Obchod Hsport.cz mohu z vlastní zkušenosti vřele doporučit.

Hodnocení:

5. 5. 2019, 14:09anonym

rychlé zaslání

Hodnocení: