Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

Prolin

#1266 16. 2. 2013

Tom: Tohle jsem se dočetl u jednoho výrobku "Na trhu se objevují přípravky, které obsahují vysoké procento hydrolyzátu želatiny, tyto mají vysoký obsah aminokyselin prolin a hydroxyprolin. Jejich biologická hodnota je blízká nule a nejsou vhodné pro podporu růstu svalové hmoty." Proto mám strach si tento výrobek koupit..chci jen lehce přibrat na svalové hmotě.
Dotaz k produktu: Penco LP Later Proteins 70% - 3000 g

Hsport

Dobrý den,

tento výrobek neobsahuje hydrolyzát želatiny. Nenapadá mě žádný protein z naší nabídky, který by ho obsahoval a pokud ano, tak jen ve stopovém množství, které není na závadu produktu.

Nicméně vybral jste si protein, který je o polovinu levnější, než ostatní proteiny. Je to dáno tím, že zdrojem bílkovin není v tomto případě kvalitní syrovátka, ale převážně rostlinné bílkoviny, které mají nižší biologickou hodnotu. Tento protein využívají především vegetariáni, kteří jsou ochotni na základě svého přesvědčení vzít zavděk i "horším" proteinem. Pokud chcete přibrat na svalové hmotě a nejste vegetarián, vyberte si raději nějaký "klasický" protein.

Cenově nyní vychází dobře kilový protein od společnosti Prom-in:

http://www.hsport.cz/p1561-prom-in-whey-protein-80-1000g.php

Návrat na přehled dotazů