Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

insportline Atlanta white nebo Kettler verso 309

#1233 1. 2. 2013

T Novak: Rozhoduji se mezitěmito dvěma eleptickými trenažéry
1)insportline Atlanta white
2)Kettler verso 309

manželka má 170cm já asi 181cm.Který z nich by byl pro nás vhodnější. Nějak se nomohu dopátrat, který z nich má nášlapné plochy blíže u sebe, hlavně u Atlanta na stránkách insportline se píše 22 někde zase 28.Zrovna tak u Atlanta se někde píše že má 7kg kolo a někde že 9kg.Je u té atlanty nějaký jiný možný spůsob měření tepu než se držet na těch "čidlech" na těch pevných úchopech?Hlídá to nějak anaerobní a aerobní prahy?

Děkuji za info.
Dotaz k produktu: Eliptický trenažer Insportline Atlanta White

Hsport

Dobrý den,

výroba modelu Kettler Verso 309 byla již před nějakou dobou ukončena a nepředpokládám, že ho ještě někdo bude mít v současnosti skladem. Nahradil ho model Cross P, který bych osobně doporučil:

http://www.hsport.cz/p940-crossovy-trenazer-kettler-cross-p.php

Atlanta White má podle informací výrobce 7kg setrvačník (není možnost, jak tuto informaci reálně ověřit). Dříve udávali hodnotu 9kg, avšak v průběhu času tento údaj změnili. Nedošlo však ke změně produktu samého, takže si myslím, že v předchozí hodnotě započítávali i některé nepohyblivé součásti, což je poměrně častý omyl. Bohužel nikde nemáme Atlantu Black ani White smontovanou, abych vám ověřil informaci o odstupu nášlapných ploch. Přímo výrobce mi sdělil, že není jiná možnost měření tepu, než na kontaktních místech na madlech. Nelze připojit ani hrudní pás, ani ušní upínku. Stejně tak nelze nastavit minimální, ani maximální tepovou frekvenci, při jejíž překročení by vás počítač upozornil vizuálním nebo akustickým signálem.

Návrat na přehled dotazů