Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

Vracení elipticalu

#1230 28. 1. 2013

Petra Ježková: Dobrý den,
mohu se zeptat: Zakoupím si u vás eliptický trenažér, vyzvednu jej v Olomouci, sestavím si ho a do 14 dnů zjistím, že mi nevyhovuje a chtěla bych výměnu nebo vrácení. Mohu jej tedy normálně rozložit a vrátit - a to dovozem na prodejnu? Děkuji za odpověď.
S pozdravem
Ježková
Dotaz k produktu: Crossový trenažer Formerfit VG25N

Hsport

Dobrý den,

je to možné, ale osobně tuto variantu nedoporučuji, a to z následujícího důvodu:

Zboží, které chcete vrátit, musí být funkční a nesmí jevit známky používání. Musí tedy vypadat stejně, jako když jste si ho přebírala při prodeji. Ze zkušenosti však vím, že je téměř nemožné crossový trenažer sestavit bez toho, aby se např. odřel lak v místech, kde se zasazují určité části do sebe, nebo kde dotahujete šrouby. Opotřebení je vždy individuálně posouzeno a vrácená částka je o tuto hodnotu ponížena. V krajním případě může jít až o 100% ceny zboží.

Proto doporučuji, než koupíte nějaké zboží, abyste si o něm zjistila co nejvíc, čímž minimalizujete pravděpodobnost, že vás na něm po koupi něco nepříjemně překvapí. Můžete ho i vyzkoušet na některé z našich prodejen - stroj VG 25 je vystaven na naší prodejně v Brně. V okamžiku koupě byste měla být pevně rozhodnutá pro daný výrobek a ne si zboží brát "na zkoušku".

Zboží je pak možné reklamovat pouze na provozovně v Brně.

Návrat na přehled dotazů