Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

srovnání vibrogymů

#1124 23. 10. 2012

Eva: Dobrý den
Potřebovavala bych poradit, chystám se ke koupi vibromasážního přístroje pro domácí použití docházela jsem do salonu na toto posilování a ůčinky byly znát, nepotřebuji ani tak zhubnout spíše posílit svalstvo a zpevnit postavu.ale k dotazu nemohu se rozhodnout mezi tímto a lotosem 3d jde mi o to zda tyto stroje pro dom. Použití budou mít vůbec takový ůčinek jako mají ty pro komerční použití? Laicky řečeno aby ty vibrace měli sílu aby to semnou jen jemně nehoupalo omlouvam se za své vyjádřeni ale jinak nedokážu popsat co myslím nikde jsem se u těchto dom.strojú nenašla frekvence která je asi důležita aby si člověk udělal obrázek a mohla jsem alespoň trochu porovnat výkon komer. A domác. Stroje a druhý dotaz jaký je tedy rozdil mezi tímto a lotosem 3d už jem byla rozhodnutá pro lotos3d ale pak mě zaujal tento že ma všechny druhy vibrací. Omlouvám se za obsáhlost mého dotazu ale kupuji takový přistroj poprvé a mám strach abych se rozhodla správně. Jestě jsem se chtěla zeptat přijde mi ten stroj smontovaný nebo proč někde doporučují montáž odborníkem děkuji za odpověď Eva
Dotaz k produktu: Vibromasážní stroj INSPORTLINE - FIORE 3 v 1

Hsport

Dobrý den,

stroje pro komerční použití jsou konstruovány tak, aby vydržely denní několikahodinové zatížení v kuse. Jejich výkon by neměl být odlišný od vibrogymů na domácí použití. Obavy, jestli bude mít stroj na domácí použití dostatečný efekt, nejsou dle mého názoru opodstatněné. Informace o frekvenci považuji osobně za důležitou, ale mnoho výrobců ji neuvádí v žádné specifikaci výrobku a není tedy v našich silách ji zjistit.

Hlavní rozdíl mezi strojem Lotos 3D a Fiore je v tom, že u Fiore můžete přepínat mezi 2D a 3D vibracemi, zatímco u Lotosu 3D jsou pouze 3D vibrace. Které vibrace jsou "lepší", není lehké říci. Každému vyhovuje něco jiného a už jsem zažil zákazníky, kteří cíleně vyhledávali jak 2D, tak 3D vibrace. Osobně bych volil pravděpodobně stroj Fiore, protože u něj je možné měnit styl vibrací a zároveň má silnější motor (Lotos - 200W, Fiore - 2 motory, každý 500W).

Vibrogym vám dorazí domů zabalený v krabici, rozmontovaný na dvě části. Není těžké ho smontovat dohromady, jde vlastně jen o sešroubování dolní podstavy a "krku".

Návrat na přehled dotazů