Hledáme nového kolegu/kolegyni na brněnskou prodejnu - více zde

Představujeme Vám nového partnera, obchod KOUPELNY-CZ.cz

« Zpět na přehled článků

12. 3. 2015, autor: Tomáš Horký

Abychom byli schopni nabídnout zákazníkům kvalitní služby, inspirujeme se internetovými obchody ve všech odvětvích. Společnost Maka Therm CZ sídlí stejně jako my v Brně a provozuje internetový obchod KOUPELNY-CZ.cz, který dle statistik serveru Heureka.cz doporučuje 96% zákazníků.

Společnost MAKA THERM CZ, provozující serverem Heureka.cz ověřený a kladně hodnocený internetový obchod KOUPELNY-CZ.cz, se jako první společnost stala partnerem našeho WEBu. Pro dlouhodobou spolupráci a partnerství jsme se rozhodli díky vstřícnému jednání, profesionální online technické podpoře a především díky rychlé a bezproblémové dodávce všech našich objednávek.

KOUPELNY-CZ.cz, jako stále rostoucí internetový obchod, nabízí koupelnové vybavení a koupelnový nábytek předních českých i světových výrobců. Aktuálně tento koupelnový specialista nabízí více než 15 000 produktů pro všechny moderní koupelny. Nejširší nabídku nabízí u výrobců Geberit, GROHE, HL (Hutterer & Lechner), Jika, Laufen, Kaldewei, Keramag, KLUDI, Ravak, Sapho a Villeroy-Boch. Obchod se specializuje prodej vodovodních baterií, umyvadel, rohových van, sprchových vaniček, sprchových koutů a moderního koupelnového nábytku.

Výhodou obchodu KOUPELNY-CZ.cz je možnost osobního odběru na pobočce v Brně a Českých Budějovicích a na dalších šesti výdejních místech po celé ČR.

 

Za tým Hsport doporučuje Tomáš Horký.

Ověřeno našimi zákazníky

24. 9. 2018, 00:19anonym

  • rychlost dodání
  • bezproblémová komunikace

Hodnocení:

22. 9. 2018, 12:01anonym

Proforma faktura dorazila s týdenním zpožděním, mezitím jsem si zboží koupila jinde

Hodnocení:

21. 9. 2018, 16:09anonym

spokojenost

Hodnocení:

21. 9. 2018, 12:58anonym

  • ceny
  • Cz výroba
  • sortiment
  • komunikace
  • spolehlivost

Hodnocení: