Představujeme Vám nového partnera, obchod KOUPELNY-CZ.cz

« Zpět na přehled článků

12. 3. 2015, autor: Tomáš Horký

Abychom byli schopni nabídnout zákazníkům kvalitní služby, inspirujeme se internetovými obchody ve všech odvětvích. Společnost Maka Therm CZ sídlí stejně jako my v Brně a provozuje internetový obchod KOUPELNY-CZ.cz, který dle statistik serveru Heureka.cz doporučuje 96% zákazníků.

Společnost MAKA THERM CZ, provozující serverem Heureka.cz ověřený a kladně hodnocený internetový obchod KOUPELNY-CZ.cz, se jako první společnost stala partnerem našeho WEBu. Pro dlouhodobou spolupráci a partnerství jsme se rozhodli díky vstřícnému jednání, profesionální online technické podpoře a především díky rychlé a bezproblémové dodávce všech našich objednávek.

KOUPELNY-CZ.cz, jako stále rostoucí internetový obchod, nabízí koupelnové vybavení a koupelnový nábytek předních českých i světových výrobců. Aktuálně tento koupelnový specialista nabízí více než 15 000 produktů pro všechny moderní koupelny. Nejširší nabídku nabízí u výrobců Geberit, GROHE, HL (Hutterer & Lechner), Jika, Laufen, Kaldewei, Keramag, KLUDI, Ravak, Sapho a Villeroy-Boch. Obchod se specializuje prodej vodovodních baterií, umyvadel, rohových van, sprchových vaniček, sprchových koutů a moderního koupelnového nábytku.

Výhodou obchodu KOUPELNY-CZ.cz je možnost osobního odběru na pobočce v Brně a Českých Budějovicích a na dalších šesti výdejních místech po celé ČR.

 

Za tým Hsport doporučuje Tomáš Horký.

Ověřeno našimi zákazníky

17. 2. 2019, 10:19anonym

  • Zástupce obchodu mě, krátce po objednání zboží, zatelefonoval a omluvil se, že zboží nemůže dodat.

Hodnocení:

15. 2. 2019, 13:23anonym

  • Rychlost, nabidka a prijemny pristup v prodejne a vysvetleni produktu k peci a pouzivani

Hodnocení:

9. 2. 2019, 11:38anonym

příjemné jednání, doručení a instalace až do bytu

Hodnocení:

5. 2. 2019, 23:50anonym

Vše proběhlo v pořádku.

Hodnocení: