Potřebujete poradit? 777 760 007 (po-pá: 9:00 - 17:00)

Radek Málek přemohl kulturistickou Olympii

« Zpět na přehled článků

15. 11. 2013, autor: Stanislava Holomková

Ve dnech od 7. do 10. listopadu v americkém San Diegu proběhla nejprestižnější soutěž federace INBA s názvem Natural Olympia 2013.

Fenomenální úspěch zaznamenal člen Sportovního klubu Hsport Brno Radek Málek, který získal cenné kovy hned v několika kategoriích - kategorie Masters, kde vybojoval zlatou medaili, v kategorii Muži do 180cm, kde se umístil na krásném druhém místě a v neposlední řadě v kategorii párů, kde závodil s Lenkou Červenou a vybojovali společně také zlatou medaili. 1011_5642

Velkým úspěchem je také Radkovo umístění na 5. místě v kategorii Muži Profi, kde startoval jako jediný z české výpravy.

Radek Málek v USA opět potvrdil svoji vynikající formu, kterou můžete vidět i Vy na následujících fotografiích.