měřič tepové frekvence

#592 26. 5. 2011

Markéta: Zdravím Nemám s měřičem tepové frekvence žádné zkušenosti a zajímalo by mě...jak to vlastně funguje, jaké je použití, účel... a na co je vůbec ten hrudní pás???
Znám jenom měření tepu připojením na prst ruky?
Dotaz k produktu: Měřič tepové frekvence CICLOPULS - CP 13 is

Hsport

Dobrý den. Měřič tepové frekvence se skládá ze dvou částí - hrudního pásu se (snímačem) a hodinek (přijímačem). Hrudní pás si připnete kolem hrudníku ve výšce srdce, ten pak následně reaguje podobně, jako Vámi zmiňované měření na prstu ruky. Hodinky obsahují vestavěný přijímač, který přijímá informace ze snímače na hrudním pásu a zobrazuje naměřené hodnoty. Měřiče tepové frekvence používají lidé s vysokým tlakem a především sportovci, kteří se potřebují při tréninku držet v optimální tepové frekvenci (např. k hubnutí je vhodnější jiná tepová frekvence, než u aerobních aktivit - které naopak slouží ke zvýšení vytrvalosti a posílení srdce). Lepší měřiče tepu (např. Ciclopuls 16 is) dokáží změřit i množství spálených kalorií, což využívají především lidé, kteří si chtějí hlídat, kolik energie přijmou a kolik vydají.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

22. 1. 2017, 13:53anonym

Super nakup. Vyuzila jsem konzultace po telefonu a maximalni spokojenost. Obchod mi byl doporucen a potvrdil sve kvality. Tez doporucuji.

Hodnocení:

19. 1. 2017, 18:28Jana M.

Velmi rychlá komunikace a vyřízení.

Hodnocení:

17. 1. 2017, 15:36D.

Doporučuji, jen trochu vyssi cena nez jinde, ale s možností vyzkouset v prodejne jsem se vyhla vraceni zbozi. Kamenna prodejna v Brne=vyzvednuti zdarma pobliz bydliste.

Hodnocení:

16. 1. 2017, 11:42anonym

  • pohodlný nákup z domova
  • žádné
zboží, které jsem již delší dobu nemohla nikde sehnat

super!

Hodnocení: