sport

#539 21. 4. 2011

petr: Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jsem vozíčkář a hraji závodně ragby vozíčkářů a potřeboval bych poradit co by bylo pro mě nejlepší pro zvýšení kondice a nárůst svalů.Trénujeme dvakrát týdně a jednou za čtrnáct dní hrajeme víkendové turnaje.Děkuji za nějaké doporučení co bych mohl od vás odebírat.

Hsport

Dobrý den, jelikož jste nenapsal, kolik Vám je let, ani údaje o váze či somatotypu, mohu prozatím doporučit pouze vhodný iontový nápoj, který zabrání překyselení organismu, dodá tělu nezbytné minerály a tím urychlí i následnou regeneraci po výkonu. Výborné ohlasy máme na nápoj Cytomax, levnější variantou je pak Mineral drink od společnosti Penco. Ihned po výkonu by bylo vhodné vypít sacharidový nápoj (gainer), avšak pokud máte tendence ke snadnému nabírání tuků, nedávejte příliš velké dávky. Určitě by nebylo vůbec na škodu zařadit proteinové nápoje, které tělu dodají dostatek stavebních jednotek pro tvorbu svalů. Pokud budete dodržovat tuto suplementaci, můžete přistoupit i k produktům typu kreatin, který zvýší sílu a výrazně dopomůže růstu svalové hmoty.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení:

20. 11. 2016, 10:21Aleš

Doporučuji

Hodnocení:

19. 11. 2016, 22:36smita

  • profesionalita
  • nevim
cena, dostupnost, profesionalita - jsem spokojený

Hodnocení: