správné cvičení

#370 3. 1. 2011

Pavla: Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu ohledně správného cvičení. Začala jsem navštěvovat 3x týdně fitnes se "startovní váhou" 70kg a výšce 160cm ... takže fakt nadváha. Problém který mě ale trápí je ten, že mám poměrně dost uložený tuk v oblasti paží - tedy triceps, biceps a potřebovala bych poradit s jaku zátěží a serií opakování mám cvičit popř.pak následné zvýšení zátěže či opakování,abych neměla ruce jako nabušený chlap, ale naopak se mi zeštíhlily. Děkuji vám moc za vaši radu !!!

Hsport

V první řadě je třeba zdůraznit, že ačkoliv se tuk ukládá v některých tělesných partiích přednostně (u žen obvykle na bocích a stehnech, u mužů potom na břiše), je prakticky nemožné odbourat ho lokálně - ve Vašem případě pouze z paží. Jedinou možnou cestou je úpravit jídelníček a v kombinaci s pravidelným cvičením se snažit postupně spalovat podkožní tuk ve všech partiích a zpevňovat celé tělo. Totéž platí u mužů, kteří denně cvičí břicho s cílem shodit "pneumatiku" - více než procvičování jedné svalové partie pomůže změna jídelníčku a provádění komplexních cviků. Pro zpevnění jednotlivých svalových partií a celkové zeštíhlení bych Vám doporučil trénink 3 krát týdně, cca 7 cviků v jednom tréninku (na každou svalovou partii jeden, nejlépe komplexní víceklouvobý cvik - např. dřep, bench, tlaky na ramena, atd). U každého cviku 3-4 série po 10-15 opakováních. Vyšších vah se nemusíte bát, přílišné "zmohutnění", které vídáváme u kulturistek vyskytujících se na obálkách časopisů, je způsobeno tvrdým letitým tréninkem, neuvěřitelnou genetikou, a občas i užíváním velkého množství zakázaných látek.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

17. 1. 2017, 15:36D.

Doporučuji, jen trochu vyssi cena nez jinde, ale s možností vyzkouset v prodejne jsem se vyhla vraceni zbozi. Kamenna prodejna v Brne=vyzvednuti zdarma pobliz bydliste.

Hodnocení:

16. 1. 2017, 11:42anonym

  • pohodlný nákup z domova
  • žádné
zboží, které jsem již delší dobu nemohla nikde sehnat

super!

Hodnocení:

15. 1. 2017, 16:32anonym

  • Nabizi zbozi , ktere nema ověřene u dodavatele zda je skladem

Hodnocení:

10. 1. 2017, 14:01Jan V.

  • Možný osobní odběr, fungují.
  • nic mě nenapadá.
Fungují perfektně, rychle a přesně, takže paráda.

Hodnocení: