Lilly versus Lotos

#331 29. 11. 2010

papo: Dobrý den, váhám mezi Lilly a Lotos, pro manželku k Vánocům. Designově do obýváku se mi líbí spíš Lotos, Lilly je však levnější a má větší amplitudu vibrací. Lotos má zase víc stupňů frekvence, tudíž snad i vyšší maximální frekvenci. V návodu k Lilly je však víc poloh/cviků, s využitím madel, atd. Pro manželku je design hodně důležitý parametr, samozřejmě si ale nemůžu být jistý jestli by se jí taky víc líbil Lotos jako mně. Zároveň bych jí ale chtěl koupit přístroj s lepším účinkem a uživatelským komfortem, tedy snad Lilly? Prosím poraďte, který přístroj bude pro manželku lepší. Který byste si koupil(a) sobě nebo své manželce. :o) Děkuji.
Pavel P., Praha
Dotaz k produktu: Vibromasážní stroj INSPORTLINE - VIBROGYM LILLY

Hsport

Dobrý den,

osobně si myslím, že pro Vaši manželku bude lepší variantou rozhodně Lotos. Parametrově sice vychází tyto stroje obdobně, ale designem Lotos naprosto válcuje Lilly. Zřejmě právě i vzhled se projevil na velkém množství prodaných Lotosů.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

17. 1. 2017, 15:36D.

Doporučuji, jen trochu vyssi cena nez jinde, ale s možností vyzkouset v prodejne jsem se vyhla vraceni zbozi. Kamenna prodejna v Brne=vyzvednuti zdarma pobliz bydliste.

Hodnocení:

16. 1. 2017, 11:42anonym

  • pohodlný nákup z domova
  • žádné
zboží, které jsem již delší dobu nemohla nikde sehnat

super!

Hodnocení:

15. 1. 2017, 16:32anonym

  • Nabizi zbozi , ktere nema ověřene u dodavatele zda je skladem

Hodnocení:

10. 1. 2017, 14:01Jan V.

  • Možný osobní odběr, fungují.
  • nic mě nenapadá.
Fungují perfektně, rychle a přesně, takže paráda.

Hodnocení: