Lilly versus Lotos

#331 29. 11. 2010

papo: Dobrý den, váhám mezi Lilly a Lotos, pro manželku k Vánocům. Designově do obýváku se mi líbí spíš Lotos, Lilly je však levnější a má větší amplitudu vibrací. Lotos má zase víc stupňů frekvence, tudíž snad i vyšší maximální frekvenci. V návodu k Lilly je však víc poloh/cviků, s využitím madel, atd. Pro manželku je design hodně důležitý parametr, samozřejmě si ale nemůžu být jistý jestli by se jí taky víc líbil Lotos jako mně. Zároveň bych jí ale chtěl koupit přístroj s lepším účinkem a uživatelským komfortem, tedy snad Lilly? Prosím poraďte, který přístroj bude pro manželku lepší. Který byste si koupil(a) sobě nebo své manželce. :o) Děkuji.
Pavel P., Praha
Dotaz k produktu: Vibromasážní stroj INSPORTLINE - VIBROGYM LILLY

Hsport

Dobrý den,

osobně si myslím, že pro Vaši manželku bude lepší variantou rozhodně Lotos. Parametrově sice vychází tyto stroje obdobně, ale designem Lotos naprosto válcuje Lilly. Zřejmě právě i vzhled se projevil na velkém množství prodaných Lotosů.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

9. 12. 2016, 12:18Pracka

  • Nabídka, ceny
  • Nevím.
Doporučuji

Hodnocení:

8. 12. 2016, 14:10Michal K

Doporučuji.

Hodnocení:

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení: