Doporučení trenažeru

#1045 1. 7. 2012

Lucie Smíšková: Dobrý den,
uvažuji o koupi eliptického trenažeru in SPORTline ATLANTA BLACK. Jsem úplný začátečník a ráda bych si ho pořídila pro nenáročný domácí cvičební program a redukci váhy (spolu s úpravou jídelníčku). Ráda bych se zeptala, zda máte i nějaké odezvy od těžších cvičitelů, zda přístroj opravdu vydrží a nejsou s ním problémy. Koukala jsem na recenze a tam ho všichni doporučují. Já vážím skoro 150 kilo a ráda bych, aby něco vydržel a nerozvrzal se mi díky mojí váze. Výrobce sice uvádí, že by měl tuto váhu vydržet, nicméně bych se ráda zeptala, zda máte nějaké odezvy. Pokud nedoporučujete tento stroj, prosím o doporučení jiného, ale pouze do maximální cenové relace 10 000 Kč. Také se chci zeptat, jak je to s dopravou a montáží... Doprava je zdarma? Je nutná nějaká speciální montáž nebo zvládne i nezkušený člověk....
Děkuji Vám za Vaši odpověď a přeji hezký zbytek dne
Lucie Smíšková
Dotaz k produktu: Eliptický trenažer Insportline Atlanta Black

Hsport

Dobrý den, asi Vás nepotěším, ale osobně bych Atlantu Black nedoporučil. 150kg je už opravdu hodně a nevěřím, že stroj za 8 tisíc takové zatížení vydrží. Stejně tak ale nedokážu doporučit jiný stroj do 10 tisíc, který je na tom lépe. Měl jsem však možnost cvičit na stroji Formerfit 990, který má udávanou nosnost 150 kg, o kterém si myslím, že by byl vzhledem k Vaší hmotnosti dobrou volbou.

http://www.hsport.cz/p2338-crossovy-trenazer-formerfit-990.php

V každém případě pečlivě zvažte, zda je pro Vás krossový trenažer vhodný. Zkuste si zajít někam do posilovny a vyzkoušejte, zda se na něm cítíte dobře. Osobně bych Vám ho příliš nedoporučoval, spíše byste se měla věnovat chůzi (ať už v přírodě či na běžíčím páse) nebo plavání.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

17. 1. 2017, 15:36D.

Doporučuji, jen trochu vyssi cena nez jinde, ale s možností vyzkouset v prodejne jsem se vyhla vraceni zbozi. Kamenna prodejna v Brne=vyzvednuti zdarma pobliz bydliste.

Hodnocení:

16. 1. 2017, 11:42anonym

  • pohodlný nákup z domova
  • žádné
zboží, které jsem již delší dobu nemohla nikde sehnat

super!

Hodnocení:

15. 1. 2017, 16:32anonym

  • Nabizi zbozi , ktere nema ověřene u dodavatele zda je skladem

Hodnocení:

10. 1. 2017, 14:01Jan V.

  • Možný osobní odběr, fungují.
  • nic mě nenapadá.
Fungují perfektně, rychle a přesně, takže paráda.

Hodnocení: