TANITA BC 1000

#832 29. 10. 2011

Konradova Silvia: Dobry den,
v 8/2011 sme u Vas kupovali danu vahu vratane softwaru s prenosom do PC.urcite si nas budete pamatat, pretoze ste mi posielali dodatocne CD so softwarom domov.
Chcem sa spytat, na webe pri danom vyrobku mate napisane,ze pracuje v detskom a dospelom mode, dalej v mode atlet a normal (na zaklade toho sme sa aj pre danu vahu rozhodli), nepodarilo sa mi,ale zistit kde sa tieto udaje daju nahodit.dalej mam otazku, vo vystupoch nam neukazuje celkovu fyzicku kondiciu a rozmedzie zdraveho telesneho tuku, tieto udaje su v popise aj na webe aj v tom velmi strucnom navode, ktory bol pri vahe.
kedze som sa v tom nevedela dostatocne zorientovat hladala som na internete a na youtube som nasla vstupy s vysvetlenim v anglictine a tam dane udaje boli.chcem sa spytat preco to v nasich vystupoch nie je (ked na nete u vas aj v navode sa to pise)? pretoze dane udaje su pre nas dost podstatne.prosim dajte nam urgentne vediet ako dane udaje nastavit vo vystupoch.
dakujem
pekny den
Konradova Silvia
Dotaz k produktu: Set - tělesný analyzátor Tanita BC-1000 + ANT STICK + SOFTWARE GMON 1000 PRO

Hsport

Dobrý den, získal jsem od výrobce návod na GMON Profi, který je s Vaším programem téměř totožný. Posílám Vám ho, měl by Vám určitě pomoci.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

8. 12. 2016, 14:10Michal K

Doporučuji.

Hodnocení:

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení:

20. 11. 2016, 10:21Aleš

Doporučuji

Hodnocení: