Pomoc vybrat vhodný spalovač tuku

#798 25. 9. 2011

Jan Burik: V současné době mám velké množství tréninku spojeného s hraním amerického fotbalu. To znamená 2x týdně trénink ve výstroji, 4x týdně posilovna a 1x atletický trénink. K tomu využívám řadu doplňků výživy souvysející hlavně s přibráním svalové hmoty. I přesto, že mám relativně dost pohybu nedaří se mi dostatečně rychle srážet tuky, proto bych Vás chtěl požádat o radu s použitím vhodného spalovače. Který by urychlil spalování tuků a přitom neohrozil nabýrání svalové hmoty. Děkuji za odpověď.
Dotaz k produktu: PROM-IN L-Carnitine 240cps

Hsport

Dobrý den. Zásadní problém vnímám v tom, že se snažíte budovat svalovou hmotu a hubnout zároveň. Lidské tělo nedokáže tyto dvě věci zkombinovat, a proto se např. v kulturistice rozlišuje tzv. objemovka, kde se budují svaly i za cenu přibírání malého množství tuku, a rýsovací období, kde se zase spalují tuky i za cenu malé ztráty svalové hmoty. Proto bych Vám doporučil nejprve se věnovat shození přebytečného tuku a až potom se snažit nabrat svalovou hmotu. Jelikož máte pohybu dostatek, zařaďte nejprve čistý L-Carnitin (bez žádných dalších látek). Pokud by spalování tuků neprobíhalo tak rychle, jak jste si představoval, mohl byste časem zauvažovat nad nějakým termogenním spalovačem. Osobně si však myslím, že nebude ani potřeba.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení:

20. 11. 2016, 10:21Aleš

Doporučuji

Hodnocení:

19. 11. 2016, 22:36smita

  • profesionalita
  • nevim
cena, dostupnost, profesionalita - jsem spokojený

Hodnocení: