proteinový nápoj

#626 21. 6. 2011

Dana: Dobrý den,chtěla bych se poradit jaký použít proteinový nápoj před a po cvičení ve fitnes.Chodím dvakrát týdně kde 1h posiluji+1h kardio.Jinak doma 2krát týdně kardio-eliptical.Ráda bych věděla jaký prot.nápoj použít před cvičením,a jestli ho lze použít místo snídaně,cvičím vždy ráno.Nebo jestli je lepší až po cvičení na doplnění bílkovin,který je vhodný pro ženy.Před cvičením beru fat.burner+ karnitin.Předem děkuji za Váš čas...hezký den D.

Hsport

Dobrý den. Existují dva přístupy ke cvičení ráno. První možností je cvičení nalačno, kdy se počítá s tím, že tělo nemá po noci dostatečné zásoby glykogenu a energii potřebnou ke cvičení musí brát tuků - tím pádem dochází k efektivnějšímu spalování. Nevýhodou je, že tělo nemá dostatek energie pro cvičení, což se projevuje výraznou únavou, a navíc dochází i k výraznému spalování svalů. Doporučuje se proto užívat před cvičením hydrolyzát bílkovin, což je proteinový nápoj s naštěpenými (předtrávenými) bílkovinami - např: http://www.hsport.cz/p2154-amix-pure-whey-hydro-professional-1000g.php Tento nápoj nezatíží trávící trakt a zabrání pálení svalů. Tělo bude potom pálit především tuky. Při aplikaci této metody je zapotřebí se po cvičení najíst klasické stravy s dostatkem sacharidů i bílkovin. Druhou možností je pořádná snídaně, trénink, a po tréninku zařazení proteinového nápoje. Tělo vyčerpané cvičením nebude mít dostatečnou zásobu glykogenu a bude i po cvičení spalovat tuky. Protein tělo zasytí, ochrání svalovou hmotu, ale nezastaví proces pálení tuků. Po cca hodině až hodině a půl by mělo následovat klasické jídlo.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

17. 1. 2017, 15:36D.

Doporučuji, jen trochu vyssi cena nez jinde, ale s možností vyzkouset v prodejne jsem se vyhla vraceni zbozi. Kamenna prodejna v Brne=vyzvednuti zdarma pobliz bydliste.

Hodnocení:

16. 1. 2017, 11:42anonym

  • pohodlný nákup z domova
  • žádné
zboží, které jsem již delší dobu nemohla nikde sehnat

super!

Hodnocení:

15. 1. 2017, 16:32anonym

  • Nabizi zbozi , ktere nema ověřene u dodavatele zda je skladem

Hodnocení:

10. 1. 2017, 14:01Jan V.

  • Možný osobní odběr, fungují.
  • nic mě nenapadá.
Fungují perfektně, rychle a přesně, takže paráda.

Hodnocení: