Ciclopuls cp 16is

#496 27. 3. 2011

Petra Teichmanová: Dobrý den,
začala jsem běhat a chtěla bych si zakoupit nějaký měřič tepové frekvence. Potřebuji hlavně, abych si mohla nastavit, v jaké tepové frekvenci se mám pohybovat a v případě překročení nebo nedosažení mě přístroj upozornil. Líbí se mi tento Ciclopuls cp 16is. Je vhodný i pro ženy? Jde mi o to, že mám úzkou ruku a hrudník, tak aby mi pás či hodinky držely na správném místě (jakým způsobem se hodinky zadělávají?). Jelikož měřič nevidím v reálu, chci o něm vědět co nejvíce, než si ho objednám.
Děkuji za odpověď. Petra
Dotaz k produktu: Měřič tepové frekvence CICLOPULS - CP 16 is

Hsport

Dobrý den, standardní nevýhodou eshopů je, že si zboží nemůžete prohlédnout přímo, proto Váš dotaz naprosto chápu. Hodinky se zapínají pomocí přezky, která se zacvakne. Délku pásku lze upravovat, takže si nemyslím, že byste měla mít potíž s tím, že by Vám hodinky nesedly. Délku hrudního pásu lze též měnit. Samotný pás je tvořen pružným popruhem, který spolehlivě udrží snímač na správném místě.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

17. 1. 2017, 15:36D.

Doporučuji, jen trochu vyssi cena nez jinde, ale s možností vyzkouset v prodejne jsem se vyhla vraceni zbozi. Kamenna prodejna v Brne=vyzvednuti zdarma pobliz bydliste.

Hodnocení:

16. 1. 2017, 11:42anonym

  • pohodlný nákup z domova
  • žádné
zboží, které jsem již delší dobu nemohla nikde sehnat

super!

Hodnocení:

15. 1. 2017, 16:32anonym

  • Nabizi zbozi , ktere nema ověřene u dodavatele zda je skladem

Hodnocení:

10. 1. 2017, 14:01Jan V.

  • Možný osobní odběr, fungují.
  • nic mě nenapadá.
Fungují perfektně, rychle a přesně, takže paráda.

Hodnocení: