Ciclopuls cp 16is

#496 27. 3. 2011

Petra Teichmanová: Dobrý den,
začala jsem běhat a chtěla bych si zakoupit nějaký měřič tepové frekvence. Potřebuji hlavně, abych si mohla nastavit, v jaké tepové frekvenci se mám pohybovat a v případě překročení nebo nedosažení mě přístroj upozornil. Líbí se mi tento Ciclopuls cp 16is. Je vhodný i pro ženy? Jde mi o to, že mám úzkou ruku a hrudník, tak aby mi pás či hodinky držely na správném místě (jakým způsobem se hodinky zadělávají?). Jelikož měřič nevidím v reálu, chci o něm vědět co nejvíce, než si ho objednám.
Děkuji za odpověď. Petra
Dotaz k produktu: Měřič tepové frekvence CICLOPULS - CP 16 is

Hsport

Dobrý den, standardní nevýhodou eshopů je, že si zboží nemůžete prohlédnout přímo, proto Váš dotaz naprosto chápu. Hodinky se zapínají pomocí přezky, která se zacvakne. Délku pásku lze upravovat, takže si nemyslím, že byste měla mít potíž s tím, že by Vám hodinky nesedly. Délku hrudního pásu lze též měnit. Samotný pás je tvořen pružným popruhem, který spolehlivě udrží snímač na správném místě.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení:

20. 11. 2016, 10:21Aleš

Doporučuji

Hodnocení:

19. 11. 2016, 22:36smita

  • profesionalita
  • nevim
cena, dostupnost, profesionalita - jsem spokojený

Hodnocení: