Srovnání parametrů veslovacích trenažerů

#430 14. 2. 2011

Vítězslav Schich: Dobrý den,
prosím o srovnání a doporučení k nákupu veslovacího trenažeru. Použití-cca obden výška/váha 180/92 .Jednáse o tyto produkty :
Kettler Cambridge x Formerfit R88 a R99 a Tunturi R 25. Dále zda je u všech těchto typů doprava i instalace v ceně.
Děkuji,s pozdravem Schich v.
Dotaz k produktu: Veslařský trenažer KETTLER - CAMBRIDGE

Hsport

Dobrý den, všechny vyjmenované stroje (až na Formerfit R99) jsou si technicky velmi podobné a jsou určeny pro stejnou skupinu zákazníků. Velice tedy záleží, co od stroje očekáváte a které argumenty pro Vás budou nejdůležitější. U společnosti Kettler platí, že na kvalitu jejich strojů se dá spolehnout, což dokazuje i tříletá záruka u veslaře Cambridge. Zároveň je ale potřeba za tuto jistotu také trochu připlatit. Proto trenažer Cambridge (ačkoliv je ve stejné cenové kategorii) parametrově před svými oponenty mírně zaostává (např. váhou setrvačníku) - pokud bychom porovnávali stroj od Kettlera se stejnými parametry jako mají ostatní stroje, byl by to potom např. Coach M, který je však dražší než ostatní stroje. Veslařský trenažer Tunturi R25 a Formerfit R88 jsou rozměrově a dokonce i v ostatních parametrech téměř totožné. Vybrat mezi nimi by byl skutečně těžký oříšek a ať bych se přiklonil ke kterémukoliv z nich, vždy bych si to nakonec dokázal zdůvodnit. Naštěstí jste zmínil ale i Formerfit R99, který nabízí (narozdíl od ostatních) elektronické ovládání zátěže a tím i velkou řadu možností, jak stroj využít - např. tréninkové programy, které automaticky přidávají a ubírají zátěž v časových intervalech, nebo v závislosti na naměřené tepové frekvenci. Tento stroj jsme měli možnost testovat a pojezd sedla (na ložiscích a silikonových kolečkách) je neuvěřitejně jemný a tichý, vedení má stabilní, odvíjení řemenu je plynulé... Osobně bych neváhal a vzal tento stroj. Samotné ovládání počítačem už ho řadí mezi vyšší úroveň veslařů.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení:

20. 11. 2016, 10:21Aleš

Doporučuji

Hodnocení:

19. 11. 2016, 22:36smita

  • profesionalita
  • nevim
cena, dostupnost, profesionalita - jsem spokojený

Hodnocení: