Velikost hrazdy

#411 31. 1. 2011

Tomáš Mrázek: Dobrý den,

uvažoval jsem o tomto produktu, ale svými rozměry do mého malého pokoje je nejisté, zda se vejde. Nejvíce by mě zajímala výška - udáváte 40 cm - je to výška té konstrukce (tam kde ji uchycují šrouby) nebo je v tom započítána i ta vzdálenost úchopů - tzn. horní hranice je vrchol konstrukce u 2 šroubů a dolní hranice je nejspodnější bod širokého úchopu? Mám totiž od stropu k výšce dveří (ty bych musel mít možnost otevřít - hrazda bude na zdi nad dveřmi) 52 cm. Takže počítejme 50 cm. Tak abych nebouchal dveřmi do těch konců hrazdy pro široký úchop.

129 cm je vzdálenost mezi konci toho širokého úchopu, že?

A podle obrázku to bude připevněno na 6 šroubech?

Děkuji,
Tomáš Mrázek
Dotaz k produktu: Hrazda na zeď Vario

Hsport

Dobrý den, ve vzdálenosti 40cm je skutečně započítána pouze konstrukce bez samotné hrazdy. Naměřil jsem, že dolní hranice hrazdy v nejširším úchopu přesahuje délku konstrukce o 3,7cm. Tudíž celková výška (vč zahnutých úchopů hrazdy) činí 43,7cm, což by se Vám tam mělo bez problémů vejít. Zároveň je možné umístit konstrukci vzhůru nohama - tak, aby dole měla 2 šrouby, nahoře jeden šroub. V tom případě hrazda výškově nepřesahuje rozměry konstrukce vůbec, ale kvůli zajištění pevnosti bych se už nespoléhal na uchycení do zdi pomocí hmoždinek, namísto toho bych raději použil kotvy.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

9. 12. 2016, 12:18Pracka

  • Nabídka, ceny
  • Nevím.
Doporučuji

Hodnocení:

8. 12. 2016, 14:10Michal K

Doporučuji.

Hodnocení:

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení: