Cellmass

#259 12. 10. 2010

Václav Lukeš: Dobrý den, je mi 19 let, posiluji něco málo přes rok, z toho půl roku pravidelně. 4 měsíce jsem bral sacharidy. Cvičím 3x týdně a stravu mám složenou převážně z tmavého pečiva,ovesných vloček,cereálií,vajíček,masa,zeleniny a ovoce. Za půl roku jsem nabral na bicepsu 3cm a přibral 4 kilogramy. Nejsem s tím ale moc spokojen a chtěl bych nabrat víc, je kreatin v podobě cellmassu správná volba ? A co je pravdy na tom, že po vysazení kreatinu se převážná část hmoty ztratí ?
Předem děkuji za odpověď, Vašek.
Dotaz k produktu: BSN Cellmass 2.0 485g

Hsport

Dobrý den,

Cellmass můžete samozřejmě jako formu kreatinu použít. Jen Vás upozorním, že k růstu svalů potřebujete přijímat dostatek bílkovin (cca 2g/kg), které slouží jako stavební materiál. Ve Vašem jídelníčku skoro žádné proteiny nevidím. Přitom pozitivní dusíková bilance je hlavním ukazatelem anabolismu či katabolismu. Pokud nemáte vyřešené základy, tak nemá cenu kupovat cokoliv dalšího. Na závěr se ještě vrátím ke kreatinu. Hlavním efektem je natahování vody do svalové buňky mající za následek vytvoření lepšího prostředí pro růst svalů. Z tohoto důvodu také mnoho steroidů zavodňuje. Sval se tedy opticky zvětší právě díky vodě a po vysazení se opět vizuálně zmenšíte.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

22. 1. 2017, 13:53anonym

Super nakup. Vyuzila jsem konzultace po telefonu a maximalni spokojenost. Obchod mi byl doporucen a potvrdil sve kvality. Tez doporucuji.

Hodnocení:

19. 1. 2017, 18:28Jana M.

Velmi rychlá komunikace a vyřízení.

Hodnocení:

17. 1. 2017, 15:36D.

Doporučuji, jen trochu vyssi cena nez jinde, ale s možností vyzkouset v prodejne jsem se vyhla vraceni zbozi. Kamenna prodejna v Brne=vyzvednuti zdarma pobliz bydliste.

Hodnocení:

16. 1. 2017, 11:42anonym

  • pohodlný nákup z domova
  • žádné
zboží, které jsem již delší dobu nemohla nikde sehnat

super!

Hodnocení: