Fat Burner Thermogenic nebo Synephrine Plus?

#207 23. 8. 2010

Vít Zaoral: Dobrý den, mám 115kg, cvičím 4x týdně, potřebuji se zbavit přebytečného tuku hlavně na břiše, doporučil byste mě tento přípravek nebo raději Aminostar Synephrine Plus? A ještě doplňující dotaz, beru PhD Pharma Blend 6 HR ráno, hodinu po cvičení a před spaním a těsně po cvičení gainer(+před a po BCAA). Když se chci zbavit tuku, doporučil byste mi hned po cvičení něco jiného než gainer? Předem děkuji za odpověď
Dotaz k produktu: FAT BURNER THERMOGENIC

Hsport

Dobrý den,

ze zmiňované dvojice bych osobně vybral Fat Burner Thermogenic, protože je přece jen silnější než Synephrine Plus. Pokud chcete shazovat tuk, tak gainer rozhodně vyřaďte. Po tréninku jsou lepší variantou BCAA a přibližně hodinu po cvičení kvalitní pevná strava (kuřecí prsa + rýže). Pharma Blend bych používal v průběhu dne a především na noc, protože obsahuje převážně micelární kasein. Po tréninku lze také použít kvalitní hydrolizát (http://www.hsport.cz/p2154-amix-hydro-pure-hydrolyzate-whey-professional.php ) či izolát (http://www.hsport.cz/p2030-amix-isopure-cfm-whey-protein-isolate-2000g.php ). Oproti Pharma Blendu jsou oba proteiny velice rychle vstřebatelné a využitelné.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

9. 12. 2016, 12:18Pracka

  • Nabídka, ceny
  • Nevím.
Doporučuji

Hodnocení:

8. 12. 2016, 14:10Michal K

Doporučuji.

Hodnocení:

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení: