Doplnky stravy

#202 19. 8. 2010

Ales: Dobrý den mam dotaz ohledne doplnku vyzivy pro narust svalove hmoty nemam s tim zadne zkusenosti a chtel bych si nechat od vas poradit co by bylo vhodne na zacatek.

Dekuji s pozdravem Ales Mahovský

Hsport

Dobrý den,

pro nabírání svalové hmoty potřebujete zajistit tělu dvě věci. První aspektem je dodržení příjmu bílkovin na úrovni kolem 2g/kg. Pro 70kg člověka to znamená přijmout alespoň 140g bílkovin za den. Druhým neměně důležitým faktorem je nadbytek kalorií, který vytvoří ideální podmínky pro růst svalů. Pro Vás to tedy znamená přijímat 1g/kg ve formě masa, vajec, ryb (+ ostatní přírodní zdroje) a zbytek ve formě proteinu či gaineru (důvodem je rychlá vstřebatelnost a nezatěžování trávícího traktu). Proteinem se rozumí produkt obsahující více jak 50% bílkovin. U gaineru naopak převažuje podíl sacharidů (cukrů), kde jsou bílkoviny zastoupeny od 15 - 50%. Volba mezi gainerem a proteinem záleží především na Vašem metabolismu. Pokud nemůžete za žádnou cenu přibrat, kupte gainer. V případě, že spíše tíhnete k ukládání tuku, volte protein. Dále kalorický příjem doplňujte komplexními sacharidy (rýže, brambory, oves, těstoviny, zelenina) a to v množství kolem 3-5g /kg na den.

Z proteinu lze vyzkoušet např. Pure Whey od Champion Nutrition (http://www.hsport.cz/p1390-pure-whey-protein-stack.php )

Z gainerů není špatný Incredible bulk (http://www.hsport.cz/p2147-the-incredible-bulk-weightgainer-7-5lbs-3-4kg.php )

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

22. 1. 2017, 13:53anonym

Super nakup. Vyuzila jsem konzultace po telefonu a maximalni spokojenost. Obchod mi byl doporucen a potvrdil sve kvality. Tez doporucuji.

Hodnocení:

19. 1. 2017, 18:28Jana M.

Velmi rychlá komunikace a vyřízení.

Hodnocení:

17. 1. 2017, 15:36D.

Doporučuji, jen trochu vyssi cena nez jinde, ale s možností vyzkouset v prodejne jsem se vyhla vraceni zbozi. Kamenna prodejna v Brne=vyzvednuti zdarma pobliz bydliste.

Hodnocení:

16. 1. 2017, 11:42anonym

  • pohodlný nákup z domova
  • žádné
zboží, které jsem již delší dobu nemohla nikde sehnat

super!

Hodnocení: