Nabírání svalové hmoty

#171 5. 6. 2010

Honza: Dobrý den , chtěl bych se zeptat, co nejlépe brát na nárust svalové hmoty.
Dobírám teď gainer 'True Mass' od BsN a kombinuju ho s X-Pandem od Dymatize. Plánuji teď koupit Pure Whey Protein Stack od Champion Nutrition + Taurine 100% od Aminostar. Je to Dobrá volba ?
Nebo je lepší brát znova Gainer , ale teď už Mutant Mass a kombinovat ještě s něčím ?
Prosím o co nejlepší radu. (nemusíte se ohlížet na ty moje názory. chci slyšet Váš názor :-))
Děkuji předem.

Hsport

Dobrý den,

nabírání svalové hmoty je v podstatě o dvou věcech. Musíte mít dostatek kalorií a patřičné množství bílkovin. Abyste zajistil dostatečné množství bílkovin z gainerů, tak musíte silně přehánět dávkování. Dostanete tak do sebe sice moře kalorií, ale také obrovské množství cukrů. Nikdo z nás ani přesně neví jaké jsou jednotlivé poměry použitých sacharidů. A bohužel v případě gainerů zde většinou naleznete poměrně dost cukrů jednoduchých. Výsledkem je pak nabírání spíše tuků než svalů. Samozřejmě závisí především na rychlosti vašeho metabolismu a inzulínové toleranci. Zvolil bych klidně Vámi uváděný protein ale rozhodně ne s taurinem. Taurin Vám v objemové přípravě moc užitku nepřinese. Lepší volbou je Creatin Monohydrát http://www.hsport.cz/eshop.php ?search=creatine+monohydrate), který stejně doposud nebyl překonán. Pokud chcete opravdu kvalitní prostředek, tak vyzkoušejte Creapure od Reflexu http://www.hsport.cz/p1609-creapure-creatine-monohydrate-500g.php ). Vzhledem k tomu, že nahrazujete gainer proteinem, tak musíte kompenzovat kalorický deficit. Většině klientů pak doporučuji Maltodextrin http://www.hsport.cz/p162-maltodextrin-it-19.php ), který se postará jak o doplnění glykogenových zásob a díky vyplavenému inzulínu zajistí transport jednotlivých živin do svalů. Položka je to finančně nenáročná a za vyzkoušení rozhodně stojí. V průběhu dne si tak uděláte šejk protein + maltodextrin v poměru 1:2. Znamená to přijmout např. 30g proteinu + 60 maltodextrinu v jedné porci. Rozmíchatelnost je bezproblémová, takže Vám stačí běžný šejkr. Zbytek kalorií čerpejte především z rýže, těstovin, vloček, brambor, ovoce, zeleniny, masa, vajec a kvalitních tuků.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení:

20. 11. 2016, 10:21Aleš

Doporučuji

Hodnocení:

19. 11. 2016, 22:36smita

  • profesionalita
  • nevim
cena, dostupnost, profesionalita - jsem spokojený

Hodnocení: