Vibrační posilovací stroj inSPORTline Lotos

#140 17. 5. 2010

Ilona Maňasová: Dobrý den, přemýšlím o koupi vibračního posilovacího stroje INSPORTLINE LOTOS, ale chtěla jsem se zeptat, zda obsahuje také posilovací gumová lanka nebo zda je možné je dokoupit? Vím, že při spoustě cviků se tato lanka používají a jsou dost důležitá. Jsou součástí např. VIBRAČNÍHO POSILOVACÍ STROJE VIOLET. A můžete mi prosím poradit, který z těchto dvou výrobků by jste mi doporučil? Další dotaz se týká pojmu "amplituda". Můžete mi prosím objasnit, o co vlastně jde? Mockrát děkuji za odpověď. S pozdravem Ilona Maňasová
Dotaz k produktu: Vibromasážní stroj INSPORTLINE - VIBROGYM VIOLET

Hsport

Dobrý den,

vibrační stroj Lotos bohužel není vybaven pro možnost připojení gumových lanek. V okamžiku, kdy ale opomenete tento deficit, tak zjistíte, že vzhledem k Violetu disponuje mnoha přednostmi. Jedná se především 3D vibrace, silnější motor, vyšší zatížitelnost a hodnotu amplitudy. Amplituda je v podstatě maximální hodnota periodicky měnící se veličiny. Na vibračním stroji to znamená větší výkyv podložky, na které stojíte, což pro Vaše svaly představuje větší stupeň zatížení. Závěrem bych osobně doporučil spíše Lotos.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

19. 1. 2017, 18:28Jana M.

Velmi rychlá komunikace a vyřízení.

Hodnocení:

17. 1. 2017, 15:36D.

Doporučuji, jen trochu vyssi cena nez jinde, ale s možností vyzkouset v prodejne jsem se vyhla vraceni zbozi. Kamenna prodejna v Brne=vyzvednuti zdarma pobliz bydliste.

Hodnocení:

16. 1. 2017, 11:42anonym

  • pohodlný nákup z domova
  • žádné
zboží, které jsem již delší dobu nemohla nikde sehnat

super!

Hodnocení:

15. 1. 2017, 16:32anonym

  • Nabizi zbozi , ktere nema ověřene u dodavatele zda je skladem

Hodnocení: