ISOSTAR a namáhavá práce

#130 12. 5. 2010

Jana: Dobrý večer,chtěla bych se vás zeptat na vhodnost užívání produktu Isostar - Nutrition & Santé pro mého manžela.Sice nesportuje,ale má fyzicky náročnou práci na pile a občas přijde domů,že se nestihne přes den pořádně napít.Zaujal mě tento výrobek složením a že rychle hydratuje.Poraďte mi prosím,zda by byl pro něj vhodným doplňkem stravy.předem děkuji
Dotaz k produktu: ISOSTAR 400g + BIDON 650ml ZDARMA

Hsport

Dobrý den,

pokud má Váš manžel fyzicky namáhavou práci, tak bych iontový nápoj rozhodně doporučil. Tělo se během fyzické práce, sportovním výkonu, či jiné náročnější činnosti začne postupně překyselovat. Aby mohlo vyrovnat PH krve, musí doplnit vitamíny a minerály. Pokud nemá tyto látky k dispozici, tak dochází k demineralizaci a silnému překyselení, které má neblahé důsledky na zdraví. Iontový nápoj zároveň doplní i chybějící energii.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení:

20. 11. 2016, 10:21Aleš

Doporučuji

Hodnocení:

19. 11. 2016, 22:36smita

  • profesionalita
  • nevim
cena, dostupnost, profesionalita - jsem spokojený

Hodnocení: