Spalovač a proteiny

#1170 9. 12. 2012

Jana Herudková: Dobrý den bola som na konzultáciu s osobný trénerom a ten mi poradil pit na noc pol hodinu pred spaním proteinový nápoj na noc. Má mat od 90% bielkovýn, minimum sacharidov a tukov. Neviem si vybrat z toho množstava efektívny a lacný oproti ostatným, možete mi poradit prosím?? A ešte sa doporučuje pit proteinový nápoj ráno a večer ked človek necviči v daný den a v den kedy cviči tak proteinový nápoj pred a po cvičení. Tak teraz neviem čo je najlepšie. Ešte sa doporučuje uživat CLA je množstvo poduktov ale neviem ktorý by bol vhodný. Ďakujem za info.

Hsport

Dobrý den,

obecně proteiny, které obsahují 90 a více procent bílkovin, jsou považovány za nejlepší na trhu. Nicméně jsou náročné na výrobu, čemuž potom odpovídá i výsledná cena. Zástupcem takového proteinového izolátu je např. Amix IsoPrime CFM. Myslím si však, že do redukční diety bude bohatě stačit i 85% protein, např. Amix WheyPro Elite 85%, který je výrazně levnější a také obsahuje minimum sacharidů a tuků. Shoduji se s názorem dávkovat protein ráno a večer, souhlasím i s variantou dávkování po cvičení. Zařazení proteinu před cvičením však nedává dle mého názoru smysl a osobně tento způsob užívání nedoporučuji. Konjungovanou kyselinu linolovou (CLA) lze také zařadit.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

29. 11. 2016, 18:10anonym

  • K trenažeru byla nekvalitně přibalena podložka. Ta byla drobně poškozena dopravou.

Hodnocení:

21. 11. 2016, 17:20anonym

  • Chybí zpětná vazba u toho zboží, které už není k dispozici.
Objednal jsem si zboží, potom jsem byl kontaktován, že bohužel už v té konfiguraci, co jsem měl objednanou, zboží není, tak jsem musel vzít za vděk s jiným. Dodávka pak sice byla rychlá, ale přece mě to trochu zklamalo. Bohužel už jsem neměl čas to shánět jinde.

Hodnocení:

20. 11. 2016, 10:21Aleš

Doporučuji

Hodnocení:

19. 11. 2016, 22:36smita

  • profesionalita
  • nevim
cena, dostupnost, profesionalita - jsem spokojený

Hodnocení: