Spalovač a proteiny

#1170 9. 12. 2012

Jana Herudková: Dobrý den bola som na konzultáciu s osobný trénerom a ten mi poradil pit na noc pol hodinu pred spaním proteinový nápoj na noc. Má mat od 90% bielkovýn, minimum sacharidov a tukov. Neviem si vybrat z toho množstava efektívny a lacný oproti ostatným, možete mi poradit prosím?? A ešte sa doporučuje pit proteinový nápoj ráno a večer ked človek necviči v daný den a v den kedy cviči tak proteinový nápoj pred a po cvičení. Tak teraz neviem čo je najlepšie. Ešte sa doporučuje uživat CLA je množstvo poduktov ale neviem ktorý by bol vhodný. Ďakujem za info.

Hsport

Dobrý den,

obecně proteiny, které obsahují 90 a více procent bílkovin, jsou považovány za nejlepší na trhu. Nicméně jsou náročné na výrobu, čemuž potom odpovídá i výsledná cena. Zástupcem takového proteinového izolátu je např. Amix IsoPrime CFM. Myslím si však, že do redukční diety bude bohatě stačit i 85% protein, např. Amix WheyPro Elite 85%, který je výrazně levnější a také obsahuje minimum sacharidů a tuků. Shoduji se s názorem dávkovat protein ráno a večer, souhlasím i s variantou dávkování po cvičení. Zařazení proteinu před cvičením však nedává dle mého názoru smysl a osobně tento způsob užívání nedoporučuji. Konjungovanou kyselinu linolovou (CLA) lze také zařadit.

Návrat na přehled dotazů

Ověřeno našimi zákazníky

17. 1. 2017, 15:36D.

Doporučuji, jen trochu vyssi cena nez jinde, ale s možností vyzkouset v prodejne jsem se vyhla vraceni zbozi. Kamenna prodejna v Brne=vyzvednuti zdarma pobliz bydliste.

Hodnocení:

16. 1. 2017, 11:42anonym

  • pohodlný nákup z domova
  • žádné
zboží, které jsem již delší dobu nemohla nikde sehnat

super!

Hodnocení:

15. 1. 2017, 16:32anonym

  • Nabizi zbozi , ktere nema ověřene u dodavatele zda je skladem

Hodnocení:

10. 1. 2017, 14:01Jan V.

  • Možný osobní odběr, fungují.
  • nic mě nenapadá.
Fungují perfektně, rychle a přesně, takže paráda.

Hodnocení: